Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Sensör Değişimi

Xiaomi telefon modellerinde yer alan sensörler kimiz zaman arıza vererek görevlerini yerine getiremez. Xiaomi sensör arızaları ise genel olarak sensör değişimi yapılarak giderilir. Tamirci Abi tarafından orijinal servis ürünü kullanılarak ilgili Xiaomi sensör değişimi yapılmaktadır.

Xiaomi Sensör Değişim Fiyatı

Kullanılan Xiaomi cihaz modeline göre sensör çeşitleri ve fiyatları değişmektedir. En iyi Xiaomi sensör değişim fiyatı sunan Tamirci Abi tarafından servis sonrası garanti belgesi verilmektedir.

Xiaomi Sensör Arızası

Xiaomi cihazlarda yer alan sensörler; Işık Sensörü, İvmeölçer Sensörü, Jiroskop Sensörü, Manyetometre Sensörü, Yakınlık Sensörü, Parmak İzi Sensörü gibi çeşitliliğe sahiptir.

Xiaomi sensör arızası oluşması durumunda Xiaomi yetkili servis personelimiz öncelikli olarak hangi sensörde arıza olduğunu tespit etmekte ve orijinali ile değiştirmektedir.

Xiaomi Sensör Tamiri

Xiaomi sensör arızası oluştuğunda tamir tercih edilen bir seçenek değildir. Xiaomi sensör tamiri yerinde sorunlu sensörün değiştirilmesi tercih edilmektedir.

Bu konu ile ilgili olarak telefonunuzu inceleyen servis personelimiz size bilgilendirmeyi yapacaktır.

Sensör Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Xiaomi arızalı sensör tespiti ve arızalı Xiaomi sensör değişimi ile veri kaybı oluşmaz. Cihazınızdaki tüm veriler güvenli bir şekilde korunmakta ve bilgilerinize ya da cihaz sistemine müdahale yapılmamaktadır.

Sensör Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Xiaomi sensör değişim işlemi yaklaşık olarak 45 dakikalık bir işlem süreci barındırır. Değişim yapılacak olan sensörün konumuna göre bu süreç 1 saate kadar uzayabilmektedir.

Vakti kısıtlı Kadıköyde ki servisimizi ulaşma imkanı sınırlı olan müşterilerimiz için moto kurye ile yerinde servis hizmetimiz ek ücret karşılığında kullanıma sunulmaktadır.

Sensör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Xiaomi sensör değişimi işlemleriniz Tamirci Abi tarafından yapılıyor ise hizmet sonrası 6 aylık garanti süresine sahip olabilirsiniz. Garanti hizmetimiz garanti koşulları kapsamında ve garanti belgesi ibrazı halinde gerçekleşebilmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Sensör Değişimi Teknik Servisi

Arifler İletişim Kadıköy de 20 yıldır telefon hizmeti sunarak elde ettiği tecrübeyi Tamirci Abi oluşumu ile tüm Türkiye ile paylaşmaktadır. Xiaomi sensör değişimi teknik servis ihtiyaçlarınızda ücretsiz kargo ile cihazınızı firmamıza gönderebilirsiniz.

Menü