Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Apple Watch Tamir ve Teknik Servisi

Apple Watch tamir hizmetleri için bu konuda deneyimli olan Tamirci Abi firmasından destek alınabilir. Apple Watch ürünlerine yönelik her türlü bakım ve onarım hizmeti için firmanın sağladığı güven ve kaliteye başvurulabilir. Bu sayede oldukça da kısa bir sürede gereken tamir hizmetinden faydalanılması mümkün olacaktır.

En Eski Apple Watch Tamircisi

Apple Watch tamir ve bakım için Tamirci Abi tarafından sunulan güvenilir hizmetlerden yararlanılabilir. Firma, bu konuda uzun zamandır hizmet sunan köklü ve gelişmiş bir firmadır.

Tamirci Abi bünyesinde bu hizmetten faydalanmak için Apple Watch tamir Kadıköy şubesine başvurulabilir.

Apple Watch Teknik Servis Hizmeti

Apple Watch teknik servis hizmeti sağlayan Tamirci Abi, giyilebilir teknolojiye yönelik donanımlı bir hizmet alanına sahiptir. Apple Watch modellerinin hepsi için hizmet sunan firmadan teknik servis desteği alınmalıdır.

Apple Watch Ekran Değişimi

Apple Watch tamir İstanbul hizmet alanında Tamirci Abi tarafından sunulan hizmetlerin başında ekran değişimi gelir. Apple Watch için sunulan bu hizmette cihazın ekran kısmının daha sağlıklı çalışması hedeflenmektedir.

Bu tip akıllı cihazlarda çeşitli darbeler ya da dış faktörler neticesinde ekranda problem yaşanması mümkündür. Bunun için de sorunu tam anlamıyla çözebilecek Tamirci Abi firmasından faydalanılabilir.

Fiyat Çeşitliliği

Tamirci Abi, Apple Watch için sunduğu fiyat tarifesinde her zaman bütçe dostu imkanlar sağlamıştır. Kullanılan malzeme ve ihtiyaç duyulan işleme göre de fiyat listesi farklılık gösterebilmektedir. Yine de firma, uygun fiyat garantisi altında kaliteli hizmet sunması ile ön plana çıkmaktadır.

Yerinde Apple Watch Tamiri

Yerinde tamir hizmetleri kapsamında Apple Watch için sunulan tamir ve bakım hizmetleri de bulunmaktadır. Bu sayede kapıda ve direkt adreste tamir imkanlarından faydalanılması mümkündür.

Bu tip tamir hizmetlerinden yararlanmak için de firma müşteri temsilcisinden randevu alınabilir. Apple Watch tamirinin en hızlı çözümü için yerinde tamir hizmetlerinden faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Adrese yönelik sunulan bu hizmet, yenilikçi ve güvenilir bir hizmettir.

Apple Watch Tamiri Hizmetleri Garanti Süresi Ne Kadar?

6 Ay geçerli garanti belgesi tüm Apple Watch tamiri hizmetleri işlemlerinden sonra size verilmektedir. Bu süre zarfında ürün arızalanması durumunda ücretsiz değişim ya da tamir imkânından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Apple Watch Tamiri Hizmetleri Teknik Servisi

Arifler iletişim bünyesindeki Tamirci Abi 20 yıllık deneyimiyle telefon tamiri, Apple Watch tamiri, iPad tamiri, bakım ve parça değişim işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul/Kadıköy deki Arifler iletişime telefonunuzu getirebilir kargo ile telefonunuzu bize gönderip tamir ettirebilirsiniz. Tamirci Abi Apple Watch yetkili teknik servisinde yapılacak olan donanımsal tüm işlemler 6 aylık garanti kapsamında sunulmaktadır.

Menü