Hizmet Verdiğimiz Seriler

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Apple Watch Tamir ve Teknik Servisi

Apple Watch tamiri ve teknik servisi konusunda deneyimli bir firma arıyorsanız, Tamirci Abi sizin için en doğru adres olabilir. Servisimiz, Apple Watch ürünlerine yönelik geniş bir yelpazede uzman kadrosu ile tamir, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Firmanın sunduğu güvenilirlik ve kalite ile, Apple Watch’unuzun ihtiyaç duyduğu her tülü tamir hizmetlerini en kısa sürede ve güvenle alabilirsiniz.

Apple watch akıllı saat modellerinde, her seride ekran, kasa, arka cam, batarya ve iç aksam parçalarını her zaman stoklarımızda mevcuttur. Parça stoklu çalışmamız tamir işlemlerinin hızlı ve sorunsuz ilerlemesini sağlamaktadır.

En Eski Apple Watch Tamircisi

Apple Watch tamir ve bakım için Tamirci Abi tarafından sunulan güvenilir hizmetlerden yararlanılabilir. Firma, bu konuda uzun zamandır hizmet sunan köklü ve gelişmiş bir firmadır. Watch onarımında Türkiye’nin en çok onarım yapan firmalarından bir tanesidir. Google haritalar kısmından firmamızın yorumlarını ve daha önce hizmet verdiğimiz apple watch ürünlerinin görsellerini inceleyebilirsiniz.

Tamirci Abi bünyesinde bu hizmetten faydalanmak için Apple Watch tamir Kadıköy şubesine başvurulabilir. İstanbul dışında yaşıyorsanız kargo ile tarafımıza güvenli bir şekilde gönderim yapabilirsiniz. Bu süreç maximum 3 iş günü sürmektedir.

Apple Watch Teknik Servis Hizmeti

Apple Watch Teknik Servisi, Tamirci Abi giyilebilir teknoloji alanında uzmanlaşmış ve Apple Watch için kapsamlı bir teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmanın donanımlı teknik ekibi, tüm Apple Watch modelleri için geniş kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

Apple Watch’unuzda yaşadığınız herhangi bir teknik sorun veya ihtiyaç durumunda, Tamirci Abi’ye başvurarak güvenilir ve profesyonel bir teknik servis desteği alabilirsiniz.

Apple Watch Ekran Değişimi

Apple Watch tamir İstanbul hizmet alanında Tamirci Abi tarafından sunulan hizmetlerin başında ekran değişimi gelir. Apple Watch için sunulan bu hizmette cihazın ekran kısmının daha sağlıklı çalışması hedeflenmektedir.

Bu tip akıllı cihazlarda çeşitli darbeler ya da dış faktörler neticesinde ekranda problem yaşanması mümkündür. Bunun için de sorunu tam anlamıyla çözebilecek Tamirci Abi firmasından faydalanılabilir.

Apple Watch Ekran Değişimi Gerektiren Durumlar

  • Ekranda Leke ve mürekkep akıntısı
  • Yeşili pembe ve beyaz çizgiler çıkması
  • 7. seri ve üzerinde dokunmatik sorunu oluşması
  • Sıvı teması sonucu oksitlenme

Yukarıda belirtilen durumlar var ise kesin olarak Watch ekran değişimi gerekmektedir.

Fiyat Çeşitliliği

Tamirci Abi, Apple Watch için sunduğu fiyat tarifesinde her zaman bütçe dostu imkanlar sağlamıştır. Kullanılan malzeme ve ihtiyaç duyulan işleme göre de fiyat listesi farklılık gösterebilmektedir. Yine de firmamız, uygun fiyat garantisi altında kaliteli hizmet sunması ile ön plana çıkmaktadır.

Yerinde Apple Watch Tamiri

Yerinde tamir hizmetleri kapsamında Apple Watch için sunulan tamir ve bakım hizmetleri de bulunmaktadır. Bu sayede kapıda ve direkt adreste tamir imkanlarından faydalanılması mümkündür. Apple watch servisinde, yerinde tamir olarak sadece ekran ve batarya değişimi yapılmaktadır. Bunun dışındaki arızalarda servisimize getirmeniz gerekmektedir.

Bu tip tamir hizmetlerinden yararlanmak için de firma müşteri temsilcisinden randevu alınabilir. Apple Watch tamirinin en hızlı çözümü için yerinde tamir hizmetlerinden faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Adrese yönelik sunulan bu hizmet, yenilikçi ve güvenilir bir hizmettir.

Apple Watch Tamiri Hizmetleri Garanti Süresi Ne Kadar?

Firmamız 6 Ay geçerli garanti belgesi tüm Apple Watch tamiri hizmetleri işlemlerinden sonra tarafınıza ibraz edilmektedir. Bu süre zarfında kullanıcı kaynaklı bir hasar ve arıza yok ise ürün arızalanması durumunda ücretsiz parça değişimi ya da tamir imkânından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Apple Watch Tamiri Hizmetleri Teknik Servisi

İstanbul/Kadıköy’de hizmet veren Tamirci Abi 20 yıllık deneyimiyle telefon tamiri, Apple Watch tamiri, iPad tamiri, bakım ve parça değişim işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kadıköy hasanpaşa’da bulunan telefon servis merkezimize cihazınızı getirebilir veya kargo ile Apple Watch saatinizi bize gönderip tamir ettirebilirsiniz. Tamirci Abi Apple Watch yetkili teknik servisinde yapılacak olan donanımsal tüm işlemler 6 aylık garanti kapsamında sunulmaktadır.

Menü