iPhone 7 Plus Cep Telefonu Tamiri

iPhone 7 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone 7 Plus açma kapama tuşu arızası varsa ve cihazınız açılmıyor ise mutlaka parça değişimi gerekir. Tamirci Abi olarak iPhone 7 Plus açma kapama tuşu değişimi işlemi sadece 2 saat…

[ez-toc]

iPhone 7 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 7 Plus açma kapama tuşu arızası varsa ve cihazınız açılmıyor ise mutlaka parça değişimi gerekir. Tamirci Abi olarak iPhone 7 Plus açma kapama tuşu değişimi işlemi sadece 2 saat içerisinde yapılır ve değişim sonrası 6 ay servis güvencesi verilir.

iPhone 7 Plus Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

iPhone açma kapama tuşu fiyatları cihaz modeline göre farklı olmaktadır. Cihazınızın modelini doğru seçtiğinizden eminseniz web sitemizde iPhone 7 Plus açma kapama tuşu değişimi fiyatı hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

iPhone 7 Plus Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone 7 Plus açma kapama tuşu arızalı ise hemen servisimize ulaşabilir ve açma kapama tuşu değişimi talep edebilirsiniz. Tamirci Abi iPhone 7 Plus yetkili servisi olarak iPhone 7 Plus açma kapama tuşu değişimini 6 ay garantili olarak yapmaktayız.

iPhone 7 Plus Açma Kapama Tuşu Tamiri

iPhone 7 Plus açma kapama tuşu arızalandığında iPhone teknik servisimize bizzat gelebilir, telefonunuzu ücretsiz kargo seçeneği ile gönderebilir, İstanbul içinde moto kurye ve yerinden servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Donanımsal parça değişimi işlemi olan iPhone 7 Plus açma kapama tuşu değişimi nedeniyle cihaz içerisinde bilgi kaybı oluşmamaktadır. Bu konu hakkında tüm sorularınız için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi iPhone teknik servisimize gelen tüm cihazlar öncelikle incelenir ve sorunun kaynağı doğru bir şekilde tespit edilir. Şayet sorununuz iPhone 7 Plus açma kapama tuşu değişimi ile giderilecek bir arıza ise en fazla 2 saat süre içerisinde servis hizmeti tamamlanır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone 7 Plus açma kapama tuşu değişimi işlemi yapıldıktan sonra tüm servislerimizde olduğu gibi 6 aylık bir servis garantisi verilmektedir. Bu garanti hizmetimiz garanti koşullarına bağlı olarak geçerli olmakta ve kişisel kullanım hataları garanti dışı tutulmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 7 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Orijinal yedek parça değişimi ile yapılan tüm iPhone teknik servis hizmetlerimiz Arifler iletişim güvencesi altındadır. Tamirci Abi ismi ile hizmet veren teknik servis hizmetlerimizde en ekonomik fiyatlar ile faydalanabilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü