Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Açma kapama Tuşu Değişimi

Cep telefonlarında açma kapama tuşu çalışmıyor ise, telefonu kullanmak can sıkıcı bir durumdan öteye bazen kullanmayı imkansız hale getirebiliyor. Açma kapama tuşu değişimi, servisimizde konusunda uzman teknisyenler tarafından değiştirildikten sonra testleri yapılarak hazır hale getirilmektedir.

Huawei telefonların açma kapama tuşu değişimi sırasında, ses yükseltme ve ses kısma tuşları da değişmektedir. Bunun nedeni telefonu açma kapama düğmesi ile ses yükseltme ve ses kısma tuşlarının olduğu parça tek bir parça olmasıdır.

Samsung telefonlarda açma kapama tuşu değişimi sırasında bazı modellerinin ekranı, bazı modellerin arka kapağı açılarak yapılmaktadır. Yapılacak işlemler sırasında telefondaki bilgiler kesinlikle silinmez. Ayrıca Samsung telefonların açma kapama tuşu değişimi sırasında batarya değiştirmek isteyen kullanıcılarımız için batarya değişimlerinde %20 indirim sağlanmaktadır.

Xiaomi güç tuşu çalışmıyor ise, servisimizde tamirini ve değişimini uzman teknisyenler tarafından sorunsuzca giderilmektedir. Xiaomi güç tuşu sorunu bu markada en çok görülen arızalar arasındadır. Xiaomi açma kapama tuşu değişim süresi ortalama 2 saattir.

Güç tuşu arızalı telefonları açmak için bir çok yöntem vardır. Fakat bunlar telefona beklenmedik şekilde tepki vermesini ve farklı akımlar vererek kısa devreye girebileceği için bu yöntemlerden bahsetmiyoruz. Çünkü bu yöntemler sadece konusunda uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

iPhone açma kapama tuşu değişimi sırasında telefonun ekranı ve diğer birçok parçası sökülerek düzenli ve dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Bazı modellerinde sadece açma kapama tuşu değişimi yapılabilirken, bazı modellerinde ses tuşları ile beraber değişmektedir. Bunun nedeni telefonun açma kapama düğmesi ile ses yükseltme ve ses kısma tuşlarının olduğu parça tek bir parça olmasıdır.

Açama kapama tuşu (power tuşu) değişim süresi ortalama 2 saattir. Bu süre servisteki yoğunluğa ve telefon marka ve modeline göre daha uzun sürebilmektedir. Bu tarz durumlarda müşterimize önceden bilgi verilmektedir. Genel olarak siz sıcak soğuk ikramlarımızdan içerken tamir süresince bekleyebilirsiniz.

Açma kapama tuşu değişimi sırasında bilgiler silinir mi?

Açma kapama tuşu değişim sırasında telefondaki hiçbir bilgiye zarar gelmez. Açma kapama tuşu değişimi yapılması için telefonların açılarak içindeki arızalı parçalar değiştirilerek yapılmaktadır. Bu arızalı parçaların değiştirilmesi, bilgilerin kaybolmasına silinmesi sebep oluşturacak bir işlem değildir.

Açma kapama tuşu değişiminde garanti süresi

Yaptığımız tamirlerinde ve onarımların tamamında olduğu gibi Açma Kapama Tuşu Değişimi işleminde de 6 ay (180 gün) garanti verilmektedir. Tamir işleminden sonra garanti süreniz boyunca size verilen garanti belgesi ile dilediğiniz zaman telefondaki açma kapama tuşu sorunu için servisimize gelip ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Telefonun açma kapama tuşu ile ilgili sorun olup olmadığını anlayamıyorsanız ve bu yardıma desteğe ihtiyacınız var ise 0216 346 75 74 nolu telefondan veya 0546 725 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp destek hattımızdan da açma kapama tuşu tamiri ile alakalı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Menü