Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Apple iPhone Ekran Değişimi

Apple iPhone ekran değişimi iPhone X, 6, 5S, SE, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max ekran değişimi ile alakalı güncel fiyatlar için teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

iPhone tamiri akıllı telefon ekran değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece ön cam ve ekran değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone ekran değişimi sayfamızdan A Kalite, Orijinal, Cam / Dokunmatik, Revize ekran tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Ön Cam Değişimi Fiyatı iPhone Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 12Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 12 MiniFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 12 ProFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 12 Pro MaxFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone SEFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat SorunuzFiyat Sorunuz

iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi 6 AY GARANTİLİ ve iPhone teknisyenlerimiz tarafından yapılır. iPhone ekran tamir fiyatları Tamirciabi.com’da!

iPhone ekran üzerinde hasar meydana gelmesi sonucu hem telefonun görsel açısından hem de dokunmatik hassasiyeti açısından sorunlara sebep olabilmektedir.

Tamirci Abi olarak iPhone ekran değişimi sonrası değiştirilen ekrana 6 ay süreyle garanti imkânı sunmaktayız.

iPhone Ekran Değişim Fiyatı

iPhone ekran değişim fiyatı telefonunuzun model serisine göre farklılık gösterecektir. iPhone ekran değişim işleminin fiyatını öğrenebilmek ve diğer sorularınıza yanıt bulabilmek için Tamirci Abi web sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone ekran değişim işlemi Tamirci Abi iPhone yetkili servisimizce yapılmakta olup, diğer donanımsal arızalarda olduğu gibi telefonunuzdaki kişisel bilgilerinizde bir değişiklik olmadan size teslim edilecektir.

iPhone ekran değişim işlemi sonra dosyalarınız aynı kalacaktır.

iPhone Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

iPhone ekran değişimi ile cam değişimi farklı işlemlerdir. iPhone cam değişimi camdaki çizik, çatlak vb. problemlerden dolayı yapılmakta olup, dokunmatik sistemin çalışmasına engel değildir.

Ancak ekran arızasında dokunmatik sistemde de arıza oluşabilmektedir. Tamirci Abi iPhone uzman yetkili servisimiz sorunu tespit edip gerekli işlemi yapacaktır.

iPhone Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi iPhone yetkili servis personelimizce yapılacak olan iPhone ekran değişim işlemi yaklaşık 20 dakika süre almaktadır. Orijinal parça kullanılarak yapılacak olan ekran değişimi sonrası telefonunuz eski görünümüne kavuşacaktır.

iPhone Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

iPhone orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran arasında görüntü açısından bir fark bulunmamaktadır. Tamirci Abi yetkili iPhone servisimiz sizin talebiniz doğrultusunda orijinal ekran ya da A kalite yan sanayi ekran kullanarak ekran değişim işlemini gerçekleştirecektir.

iPhone Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

iPhone ekran değişim işlemi sonrası 6 aylık garanti hizmeti sunulmaktadır. iPhone telefonunuzun ekran değişimi sonrası kullanıcı hatası olmadan herhangi bir ekran arızası oluşması durumunda ücretsiz tamir veya ekran değişim hizmeti sunmaktayız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi 20 yıllık deneyimiyle iPhone Ekran değişimi ve tamiri işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir. Tamirci Abi iPhone cep telefonu tamir işleminizi uzman iPhone personelimize güvenle teslim edebilirsiniz.

İstanbul/Kadıköy deki Arifler iletişime telefonunuzu getirebilir ya da İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo ile ücretsiz kargo imkânı ile telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz. Ayrıca İstanbul içi müşterilerimize moto kurye ve yerinde servis hizmeti de sunmaktayız.

iPhone Yerinde Servis

Telefonunuz bozuldu ve tamirciye gitmek istemiyorsanız ev, ofis, işyeri, fabrikanıza gelerek uzman teknisyenimiz ile yerinde cep telefonu tamiri yapıyoruz.

Yerinde cep telefonu tamir hizmeti almak isteyenlere Tamirci Abi olarak son teknoloji, tecrübeli telefon tamir servislerimizi sunuyoruz. Diğer servislerin yanında yerinde cep telefonu tamiri denildiğinde akla ilk gelen servislerden biri olarak, 2002 yılından beri telefon parça tamirleri ve telefon parça değişimleri yapan güvenilir bir servis olarak ön plana çıkmaktayız. Yerinde cep telefonu tamiri yapan deneyimli nadir servislerden biriyiz.

YERİNDE SERVİS HİZMETİ SADECE İSTANBUL İÇİN GEÇERLİDİR. Yerinde tamir hizmeti alabileceğiniz iphone modelleri için lütfen servisimizi arayın.

Menü