Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Apple iPhone Ekran Değişimi

Apple iPhone ekran değişimi iPhone X, 6, 5S, SE, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, 14 Pro, 14 Pro Max, 15, 15 Pro, 15 pro Max, ekran değişimi ile alakalı güncel fiyatlar için teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

iPhone tamiri akıllı telefon ekran değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece ön cam ve ekran değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone ekran değişimi sayfamızdan A Kalite, Orijinal, Cam / Dokunmatik, Revize ekran tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Ön Cam Değişimi Fiyatı iPhone Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 12Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 12 MiniFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 12 ProFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 12 Pro MaxFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone SEFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat SorunuzFiyat Sorunuz

iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi 6 AY GARANTİLİ ve iPhone teknisyenlerimiz tarafından yapılır. iPhone ekran tamir fiyatları Tamirciabi.com’da!

iPhone ekran üzerinde hasar meydana gelmesi sonucu hem telefonun görsel açısından hem de dokunmatik hassasiyeti açısından sorunlara sebep olabilmektedir.

Tamirci Abi olarak iPhone ekran değişimi sonrası değiştirilen ekrana 6 ay süreyle garanti imkânı sunmaktayız.

iPhone Ekran Değişim Fiyatı

iPhone ekran değişim fiyatı telefonunuzun model serisine göre farklılık gösterecektir. iPhone ekran değişim işleminin fiyatını öğrenebilmek ve diğer sorularınıza yanıt bulabilmek için Tamirci Abi web sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone ekran değişimi işlemi Tamirci Abi iPhone yetkili servisimizce gerçekleştirilir ve bu işlem sırasında telefonunuzdaki kişisel bilgilerinizde herhangi bir değişiklik yapılmaz. Yeni ekranın takılmasıyla birlikte, telefonunuzun dosyaları ve verileri aynı kalır ve değişmez.

Bu sayede, ekranınızı değiştirdikten sonra da tüm kişisel bilgileriniz güvende kalır ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir.

iPhone Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

iPhone cihazınızda ekran mı değişmesi gerektiği yoksa sadece cam mı değişmesi gerektiği konusunda net bir ayırım yapmak önemlidir.

  • Cam Değişimi: Eğer iPhone’unuzda sadece camda çizikler, çatlaklar veya darbeye bağlı hafif hasarlar varsa, sadece camın değiştirilmesi yeterli olabilir. Ancak bu işlemin gerçekleşmesi için iç ekranda siyah leke, yeşil ve pembe çizgiler, mürekkep akıntısı gibi durumlar oluşmaması gerekir. Bu durumda, cam değişimi işlemi uygulanarak ekran ön camı yenilenebilir. Ancak bu işlem, ekran altındaki dokunmatik panel veya LCD’yi etkilemez.
  • Ekran Değişimi: Eğer iPhone’unuzun ekranı kırık, çatlak veya dokunmatik fonksiyonlarını yerine getirmiyorsa, tam bir ekran değişimi gerekebilir. Ayrıca iç ekranda çizgilenme, mürekkep akıntısı, siyah noktalar, ekran sararması var ise bu durumda, hem cam hem de dokunmatik panel ve iç ekran birlikte değiştirilir.

Hangi işlemin gerektiği konusunda net bir karar vermek için cihazınızın durumunu dikkatlice incelemek ve bir profesyonelden yardım almak önemlidir. Tamirci Abi iPhone uzman yetkili servisimiz, sorunu tespit edip gerekli işlemi yaparak size yardımcı olacaktır.

iPhone Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi iPhone yetkili servis personelimizce yapılacak olan iPhone ekran değişim işlemi yaklaşık 60 dakika süre almaktadır. Servisimizde ekran değişimi esnasında ekran sıvı ve toz bantları yenilenmesi, true tone özelliğinin yeni ekrana aktarılması ve işlem sonu ahize, hoparlör ve iç toz bakımları yapıldığından nadirde olsa süre uzayabilir. Orijinal, revize ekran yada yüksek kaliteli yan sanayi parça kullanılarak yapılacak olan ekran değişimi sonrası telefonunuz eski görünümüne kavuşacaktır.

iPhone Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

iPhone orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran arasında görüntü açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ancak  parça kalitesi ve renk tonları açısından bir takım farklılıklar mevcuttur. örneğin; kırmızı rengi hafif pembe gibi görebilirsiniz.

Dokunmatik hassasiyeti olarakta orijinale göre %30 daha düşük kalitede olduğunu söyleyebiliriz. Fiyat olarak yan sanayi ekranlar orijinal ekrana göre %60 daha uygundur fiyatlıdır. Ayrıca yan sanayi ekranlarda gorilla glass özelliği mevcut değildir. Yan sanayi ekran tercihi yaparken bu belirttiğimiz durumları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Tamirci Abi yetkili iPhone servisimiz, müşteri tercihine bağlı olarak orijinal ekran veya A kalite yan sanayi ekran kullanarak ekran değişim işlemini gerçekleştirir. Böylece müşterilerimize istedikleri kalitede ve uygun fiyatla hizmet sunmayı amaçlarız.

iPhone Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

iPhone ekran değişim işlemi sonrası 6 aylık garanti hizmeti sunulmaktadır. iPhone telefonunuzun ekran değişimi sonrasında; dış camda veya iç ekranda, kırık, darbe, düşme, çatlama, mürekkep akıntısı, ekranda yeşil ve pembe çizgiler gibi var ise kullanıcı hatası olarak değerlendirilir. Ancak kullanıcı hatası olmadan herhangi bir ekran arızası oluşması durumunda ücretsiz tamir veya ekran değişim hizmeti sunmaktayız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi 20 yıllık deneyimiyle iPhone Ekran değişimi ve tamiri işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir. Tamirci Abi iPhone cep telefonu tamir işleminizi uzman iPhone personelimize güvenle teslim edebilirsiniz.

İstanbul/Kadıköy deki Tamirci Abi’ye telefonunuzu getirebilir ya da İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo ile ücretsiz kargo imkânı ile telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz. Ayrıca İstanbul içi müşterilerimize moto kurye ve yerinde servis hizmeti de sunmaktayız.

iPhone Yerinde Servis

Telefonunuz arızalandı ve tamir için usta birine ihtiyaç duyuyorsunuz, ancak bir tamirciye gitmek istemiyorsunuz. İşte bu durumda Tamirci Abi’nin yerinde servis hizmeti sizin için ideal bir çözüm olabilir. Ev, ofis, işyeri veya fabrikanıza gelerek, uzman teknisyenlerimiz tarafından yerinde cep telefonu tamiri yapılmaktadır.

Tamirci Abi olarak, son teknoloji ekipmanlarımız ve tecrübeli personelimizle yerinde cep telefonu tamiri hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. 2002 yılından beri telefon parça tamirleri ve parça değişimleri konusunda güvenilir bir isim olan Tamirci Abi, yerinde cep telefonu tamiri alanında da öncü bir konumdadır.

Ancak unutmayın, yerinde servis hizmeti yalnızca İstanbul içinde geçerlidir. Yerinde tamir hizmeti almak isteyen iPhone kullanıcıları için lütfen servisimizi arayarak detaylı bilgi alın. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız!

Menü