iPhone XR Cep Telefonu Tamiri

iPhone XR Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone XR açma kapama tuşu arızalandığında kapanan telefonunuzu açmak, telefonunuzu aktif olarak kullanmak neredeyse imkansızdır. Telefonunuzda böyle bir sorun var ise iPhone XR açma kapama tuşu değişimi hizmeti satın alabilirsiniz.…

iPhone XR Açma Kapama Tuşu Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone XR açma kapama tuşu arızalandığında kapanan telefonunuzu açmak, telefonunuzu aktif olarak kullanmak neredeyse imkansızdır. Telefonunuzda böyle bir sorun var ise iPhone XR açma kapama tuşu değişimi hizmeti satın alabilirsiniz.

iPhone XR Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

Tamirci Abi de iPhone XR açma kapama tuşu değişim fiyatı piyasaya göre oldukça ekonomiktir. Üstelik orijinal yedek parça ile değişim sağlanır ve 6 ay da garanti sunulur.

iPhone Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone XR açma kapama tuşu arıza yaparsa takılmalar ya da cihazı hiç açamama gibi sorunlar ile baş başa kalırsınız. Bu sorunların çözümü için Tamirci Abi’nin tavsiyesi iPhone XR açma kapama tuşu değişimi olmaktadır.

iPhone XR Açma Kapama Tuşu Tamiri

Tamirci Abi iPhone teknik servisimiz tarafından power tuşu arızalarının tamiri için kullanılan yöntem iPhone XR açma kapama tuşu değişim işlemidir. Parça değişimi yapılarak kısa süre içerisinde iPhone XR cihazınızı sorunsuz kullanabilirsiniz.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone teknik servi ekibimiz tarafından yapılan tüm parça değişimi işlemleri sırasında cihaz bilgileri güvende kalır. iPhone XR açma kapama tuşu değişimi yapıldığında da veri kaybınızın olmayacağına emin olabilirsiniz.

iPhone XR Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

İstanbul Kadıköy’de yer alan servisimize gelen iPhone XR açma kapama tuşu değişim talepleri aynı gün içerisinde çözümlenmektedir. Yaklaşık 2 saat gibi kısa bir sürede tamamlanan değişim işlemi kargo ile firmamıza ulaşan taleplerde ise 2 gün olarak uygulanır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone açma kapama tuşu değişim işleminde verilecek olan servis sonrası garanti süreci 6 aydır. Bu süreç içerisinde kullanıcı hataları dışında oluşacak iPhone XR açma kapama tuşu arızası durumunda ücretsiz olarak parça değişimi yapılır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone XR Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, iPhone XR modelinizin açma kapama tuşu ile ilgili tüm teknik servis ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. Hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışıyla öne çıkan Tamirci Abi, açma kapama tuşu değişiminde sizlere en iyi çözümleri sunar. iPhone XR’inizde yaşadığınız açma kapama tuşu sorunları, uzman ekibimiz tarafından dikkatli bir şekilde incelenir ve gerekli değişim işlemi, orijinal parçalar kullanılarak yapılır.

Bu sayede, cihazınızın uzun ömürlü kullanımını garantileyen bir servis deneyimi yaşarsınız. Tamirci Abi’yi tercih ederek, iPhone XR’inizin açma kapama tuşu sorununu hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü