Tamirci Abi, ARİFLER İLETİŞİM SAN VE TİC A.Ş kuruluşudur. Firmamız 19 yıllık bir geçmiş ve tecrübeye sahiptir. Firmamız değişen piyasa koşullarının ve sektör ihtiyaçlarının farkına varıp, tecrübe ve bilgi birikimini sanal dünyaya taşımak ve yerinde tamir hizmeti vermek amacıyla tamirciabi.com‘u kurmuştur. Cep telefonu tamir sektöründe en önemli sorun güven ve tecrübedir. Amacımız İstanbul içerisinde, yerinde ve nitelikli servis hizmeti vermektir. Böylelikle müşterilerimiz hem zamandan kazanmış olacak, hemde güvenilir ve eğitimli personelimizden maksimum derecede faydalanacaktır. Hizmet sonrası memnuniyet önceliğimizdir.

Hakkımızda

Arıza Tespiti

Arıza tespiti sonucunda cihazınızda arıza veya arızalar varsa teknik ekibimiz tamir ücretini size bildiriyor. Bu fiyatı kabul etmeniz durumunda tamir işlemine başlıyoruz. Eğer cihazınızda sorun olup olmadığından emin değilseniz ücretsiz olarak arıza tespiti yapıyoruz.

Hakkımızda

Garanti Belgesi

Tamir sonrası cihazınıza yapılan işlemle veya kullanılan parçayla ilgili oluşabilecek herhangi bir sorun için garanti veriyoruz.

Hakkımızda

Yerinde Tamir

Uzman teknik ekibimiz dilediğiniz yere geliyor, cihazınızı sizin yanınızda tamir ediyor. Yerinde tamir hizmeti sadece İstanbul içi ve belli tamir hizmetlerinde geçerlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Menü