Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Ahize Değişimi ve Tamiri

Ahizeden az ses gelmesi , telefonlar ilk çıktığından beri telefon üreticilerinin önüne geçemediği bir sorundur. Ahizeden ses gelmiyor sorunu ile ahizeden az ses gelmesi sorunu birbirinden farklı arızaları belirtisidir. Ahizeden az ses gelmesi sorunu çözümü için ahizde filtresi değiştirilerek girdirilebilmektedir. Ahizeden ses gelmiyor sorunu için, telefonun ahize değişimi yapılması gerekmektedir.

Ahizeden ses gelmiyor sorununu yaratabilen bir başka sebepte, ahizenin telefonun anakartına bağlanmasını sağlayan parçanın arızalanmış olmasıdır. Ahize sorununu servisimizde Ahize sorunları konusunda uzman teknisyenler tarafından tespit edilerek sorunsuzca kullanılabilir hale getirmekteyiz.

Telefonda konuşurken karşı tarafın sesi gelmiyor ise tamiri ve onarımı için servisimizde ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Servisimizde alacağınız bu ücretsiz hizmet ile telefonda konuşurken karşı tarafın sesi gelmiyor şikayetinin kesin arıza tespiti yapılır. Daha sonra müşterimiz olarak servisimizde yaptırmak isterseniz işlem süresi ve yapılacak işlemin ücreti konusunda bilgi verilmektedir.

Telefonun sesi ahizeden az çıkıyor ise korkmanızı gerektirecek bir sorun yoktur. Bu sorun iPhone telefonlarında ahize filtresi temizleme işlemi ile sorunsuzca giderilebilir. Ahize temizleme işlemi özel kir ve pas temizleyici telefonunuza kesinlikle zarar vermeyecek özel çözücü sıvılar ile yapılmaktadır. Ahize temizliği yapıldığı zaman telefonun sesi ahizeden az çıkıyor şikayeti tamamen geçmektedir.

iPhone Ahize Değişimi

iPhone ahizeden ses gelmiyor ise bunun birkaç nedeni olabilir. Ahizeniz bozulmuş ise telefonda tek arıza gösteren özellik ses gelmemesidir. Ahizeden ses gelmiyor ve ön kamera çalışmıyor ise ahizenin anakarta bağlanmasını sağlayan filmi arızalanmıştır.

Servisimizde sorun tespit edilerek teslim süresi yapılacak işlem ve ücret bilgisi hakkında bilgilendirmek yapıldıktan sonra işleme başlanır. iPhone ahizeden ses gelmiyor sorunu profesyonel ve kesin çözüm sunmak için servisimize bekleriz.

Samsung Ahize Değişimi

Samsung ahizeden ses gelmiyor sorunu için kullanıcılar öncelikle Samsung telefonlarından ahize sesini yükselterek kontrol etmeleri gerekmektedir. Sorun düzelmedi ise servisimize gelerek veya bizimle iletişime geçerek Samsung telefonlarındaki ahizeden ses gelmiyor sorunu için detaylı bilgi alabilirler.

Xiaomi Ahize Değişimi

Xiaomi ahizesinden ses gelmiyor sorunu için telefon servisimizde ahize değişimi denendikten sonra testlerin yapılmasının ardından müşteriye bilgi verilir. Xiaomi ahizesinden az ses geliyor sorunu için teslim süresi yapılacak işlem ve ücret bilgisi hakkında bilgilendirmek yapıldıktan sonra işleme başlanır.

Huawei Ahize Değişimi

Huawei ahizeden ses gelmiyor sorunu ve Huawei ahizeden ses az geliyor sorunu çözümü için de ahize temizliği ve ahize değiştirme işlemini yapmaktayız. Huawei telefonlar bilgisiz telefon tamircileri tarafından yapılan işlemler sırasında telefonun eksik toplanarak yapılan tamirden dolayı da kaynaklanabilmektedir.

Huawei telefonunuzda ahize ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız servisimizde sorun tespit edilerek teslim süresi yapılacak işlem ve ücret bilgisi hakkında bilgilendirmek yapıldıktan sonra işleme başlanır

Menü