Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi ekran değişimi fiyat listesi

Xiaomi ekran değişimi 2021 fiyat listesi. Xiaomi Redmi S2, Redmi Note 7, Redmi 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8, Redmi Note 5, Redmi Note 5 Pro, Redmi Note 4x, Redmi Note 4, Redmi Go, Redmi 8A, Redmi 7A, Redmi 6A, Redmi 6, Pocophone F1, Mi Note 3, Mi Note 10, Mi 9T Pro, Mi 9 SE, Mi 9T, Redmi Note 9S, Redmi Note 9, Redmi Note 9 Pro, Mi 9 Lite, Mi 8 SE, Mi 8 Pro, Mi 5S Plus, Mi 10, Mi Note 10 Pro, Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 6, Redmi 5 Plus, Mi 6 , Mi 5, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Max, Mi Max 2, Mi 5S, Mi Note 10 Lite, Mi Mix 3, Mi Max 3, Mi A3, Mi A2 Lite, Mi A2, Mi A1 ekran değişimi fiyatı.

Xiaomi akıllı telefon ekran değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece ön cam ve ekran değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz Xiaomi modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. Xiaomi ekran değişimi sayfamızdan A Kalite, Orijinal, Cam / Dokunmatik ekran tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Xiaomi ModeliEkran Değişimi Fiyatı
Xiaomi Mi Note 10Fiyat Sorunuz
Xiaomi Mi 9T ProFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi 9 SEFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi 9TFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi 9 LiteFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi 8 SEFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi 8 ProFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi Note 10 ProFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi Note 10 LiteFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi Mix 3Fiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi S2Fiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 7Fiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi 8Fiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 8 ProFiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 8Fiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 5Fiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 5 ProFiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 4xFiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 4Fiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi GoFiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi 8AFiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi 7AFiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi 6AFiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi 6Fiyat Sorunuz
Xiaomi Pocophone F1Fiyat Sorunuz
Xiaomi Mi Note 3Fiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 9SFiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 9Fiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 9 ProFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi 5S PlusFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi 10Fiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 6 ProFiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 6Fiyat Sorunuz
Xiaomi Redmi 5 PlusFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi 6Fiyat Sorunuz
Xiaomi Mi 5Fiyat Sorunuz
Xiaomi Mi MixFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi Mix 2Fiyat Sorunuz
Xiaomi Mi MaxFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi Max 2Fiyat Sorunuz
Xiaomi Mi 5SFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi Max 3Fiyat Sorunuz
Xiaomi Mi A3Fiyat Sorunuz
Xiaomi Mi A2 LiteFiyat Sorunuz
Xiaomi Mi A2Fiyat Sorunuz
Xiaomi Mi A1Fiyat Sorunuz

Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi marka telefonunuzun üzerinde çatlaklar ve kırıklar mı oluştu? Dokunmatik hassasiyetinin bozulmasına sorun olan ekran hasarları sadece Xiaomi ekran değişimi yapılarak kolayca giderilebiliyor.

Üsteli Tamirci Abi de yapılan tüm Xiaomi ekran değişimlerinde hoparlör ve ahize temizliği de hediye olarak sunulmaktadır.

Xiaomi Ekran Değişim Fiyatı

Xiaomi ekran üzerindeki çatlaklar canınızı sıkıyor ise Tamirci Abi de Xiaomi ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Xiaomi ekran değişimi fiyatı model bazında değişim göstermekte olduğundan sitemizden cihaz modelini seçerek fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Xiaomi yetkili servis personelimiz tarafından gerçekleştirilecek olan Xiaomi ekran değişimi sonrası ver kaybı oluşmamaktadır. Cihaz içerisindeki verilere erişim sağlanmadığı için cihazınızı güvenle Tamirci Abi’ ye teslim edebilirsiniz.

Xiaomi Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Xiaomi ekran sorunlarında en sık karşılaştığımız sorulardan biri de ekran mı değişmesi gerekiyor yoksa cam mı sorusu olmaktadır. Bu sorunun cevabı Xiaomi teknik servis personelinin cihazınızı kontrol ettikten sonra yapacağı tespit ile belirlenmektedir.

Ufak çizik ya da çatlaklar var ise ekran camı değişimi öngörülür. Ekranı beyaz bir menüde kontrol ettiğinizde siyah noktalar, mürekkep akıntısı, yeşil ve pembe çizgiler, iç ekran kırılması ve ekran dokunmatik sorunu tespitinde ise Xiaomi ekran değişimi yapılması uygun olacaktır.

Xiaomi Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Ahize ve hoparlör temizliği de yapılarak gerçekleştirilen Xiaomi ekran değişimi yaklaşık olarak 60 dakika süren bir işlemdir.

Bu süreç içerisinde teknik servis personelimiz sizinle cihazınız hakkında çeşitli bilgiler iletecektir. Ekran değişimi sonrası garanti belgenizi almayı lütfen unutmayın.

Xiaomi Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

Xiaomi ekran değişimi için 2 tip ekran arasında seçim yapmanız gerekebilir. Orijinal Xiaomi markasına sahip ekran kalitesi çok daha yüksek olup daha net görüntü elde etmenize olanak tanır.

Firmamızda seçenek olarak sunulan A Kalite yan sanayi ekran da orijinale en yakın muadil kaliteyi tercih ediyoruz. Ancak kullanıcılarımıza tavsiyemiz ekonomik olarak uygunsanız orijinal ekran her zaman tavsiyemizdir.

Xiaomi Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Xiaomi ekran değişimi için servis sonrası garanti belgesi verilmektedir. Tamirci Abi garanti belgesi geçerlilik süresi 6 aydır. Xiaomi ekran değişimi sonrası olası sorunlarda 6 ay garantimiz bulunmaktadır. Kullanıcı kaynaklı oluşan, sıvı teması, iç ekran kırılması, dış ekran çatlağı, ekran mürekkep akması, piksel kaybı, yeşil ve pembe çizgiler çıkması ve ekranda derin çizik oluşması garanti harici işlem görmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Ekran Değişimi Teknik Servisi

Xiaomi ekran değişimi fiyatları ile de rekabetçi ve kaliteli hizmet sunan Tamirci Abi, Kadıköy de 20 yıldır kalitesi ile bilinen profesyonel cep telefonu tamiri firmasıdır. Tecrübenin kalite ile buluştuğu ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Tamirci Abi’ den güvenle Xiaomi ekran değişimi teknik servisi alabilirsiniz.

Menü