iPhone 6 Cep Telefonu Tamiri

iPhone 6 Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone 6 açma kapama tuşu arızası yaşadığınızda hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilir ve cihazınızı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanarak gönderebilirsiniz. Kargo ile gelen servis talepleri en fazla 2 iş günü…

iPhone 6 Açma Kapama Tuşu Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 6 açma kapama tuşu arızası yaşadığınızda hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilir ve cihazınızı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanarak gönderebilirsiniz. Kargo ile gelen servis talepleri en fazla 2 iş günü içerisinde çözüme kavuşturulmakta ve iPhone 6 açma kapama tuşu değişimi yapılarak adresinize kargolanmaktadır.

iPhone 6 Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

iPhone 6 açma kapama tuşu için uygulanacak değişim fiyatı web sitemizde yer almaktadır. Cihaz modeline göre farklılık göstermesi sebebi ile iPhone 6 açma kapama tuşu değişim fiyatına ürün modelini seçerek erişim sağlayabilirsiniz.

iPhone 6 Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone 6 açma kapama tuşu arızası sık karşılaştığımız arızalardan biridir. iPhone açma kapama tuşu çalışmıyor ya da takılıyor ise cihazınızı kullanmanız güçleşir. Bu nedenle kısa süre içerisinde iPhone 6 açma kapama tuşu değişimi yapılması önerilir.

iPhone 6 Açma Kapama Tuşu Tamiri

iPhone 6 açma kapama tuşu arızası oluşması halinde Tamirci Abi teknik servisimizde uygun görülen çözüm parça değişimi olmaktadır. iPhone 6 açma kapama tuşu değişimi işlemi 2 saat gibi kısa sürede tamamlanmakta ve 6 aylık servis garantisi ile sizlere teslim edilmektedir.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone açma kapama tuşu değişim işleminde Tamirci abi teknik servis personeli veri kaybı oluşturacak bir işlem yapmamaktadır. Bu nedenle cihazınızı güvenle servisimize teslim edebilir ve iPhone 6 açma kapama tuşu değişimi yaptırabilirsiniz.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Kadıköy de 20 yıla yakın süreçtir hizmet veren Tamirci Abi de 2 saatlik süre içerisinde iPhone 6 açma kapama tuşu değişimi yapılır. Servis hizmetimizden adresimize gelerek yararlanabileceğiniz gibi İstanbul içi müşterilerimize sunduğumuz yerinde servis ya da moto kurye hizmetlerimizden de faydalanma imkanı mevcuttur.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi iPhone teknik servisimiz tarafından yapılan her işlem sonrası 6 ay süreli servis garantisi mevcuttur. iPhone 6 açma kapama tuşu değişimi sonrasında da 6 ay garanti süresi verilir. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 6 Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, İstanbul Kadıköy’de 20 yıldır telefon tamiri hizmeti sunan, deneyimli bir teknik servistir. iPhone 6 açma kapama tuşu değişimi konusunda uzmanlaşmış olan Tamirci Abi, bu hizmeti en iyi fiyat garantisiyle ve 6 ay garantili olarak sunmaktadır.

Yılların getirdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Tamirci Abi, iPhone 6 kullanıcılarının cihazlarını sorunsuz bir şekilde kullanabilmeleri için gereken desteği sağlamaktadır. Hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak veya hizmet talebinde bulunmak için Tamirci Abi ile iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü