iPhone 6 Plus Cep Telefonu Tamiri

iPhone 6 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi

Cihazınızın power tuşu mu arızalandı? Çözümü çok kolay. Tamirci Abi de yapılacak olan iPhone 6 Plus açma kapama tuşu değişimi sayesinde telefonunuzu ilk günkü gibi kullanmanız mümkün olmaktadır. Üstelik 6…
iPhone 6 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimiuzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Cihazınızın power tuşu mu arızalandı? Çözümü çok kolay. Tamirci Abi de yapılacak olan iPhone 6 Plus açma kapama tuşu değişimi sayesinde telefonunuzu ilk günkü gibi kullanmanız mümkün olmaktadır. Üstelik 6 ay garantili servis hizmeti eşliğinde sizlere bu imkan sunulmaktadır.

iPhone 6 Plus Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

Tamirci Abi web sitemizde verilen tüm hizmetlerin fiyatları güncel olarak yer almaktadır. Telefonunuzun modelini doğru seçtiğinizden eminseniz iPhone 6 Plus açma kapama tuşu değişim fiyatı ne kadar bu bilgiye erişebilir ve servis siparişi oluşturabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone 6 Plus açma kapama tuşu arızalanması halinde en pratik çözümü değişim olmaktadır. Çalışmayan power tuşu nedeni ile iPhone teknik servisimize gelen taleplerde iPhone 6 Plus açma kapama tuşu değişimi yapmaktayız.

iPhone 6 Plus Açma Kapama Tuşu Tamiri

Arızalanan iPhone 6 Plus açma kapama tuşu için tamir önerimiz sadece orijinal yedek parça ile değişim olmaktadır. Alanında uzman iPhone teknik servis ekibimizce cihazınız dikkatli bir şekilde açılır ve iPhone 6 Plus açma kapama tuşu değişimi yapılır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone açma kapama tuşu değişimlerinde veriler kaybolmaz. Tecrübeli teknik servisi uzmanı tarafından işleme alınan iPhone 6 Plus açma kapama tuşu değişimi sırasında bilgilere erişim sağlanmadığı gibi sistem güncellemesi ya da yazılım yenilemesi yapılmadığı için bilgileriniz güvende olacaktır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi teknik servisimizde yapılan tüm işlemlerin ortalama süreleri bellidir. Elbette ki oluşabilecek yoğunluğa bağlı olarak 2 saat olarak belirlenen iPhone 6 Plus açma kapama tuşu değişim süreci az da olsa uzayabilir.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone 6 Plus açma kapama tuşu değişimi Tamirci Abi tarafından gerçekleştiriliyor ise sizlere 6 ay olarak servis garanti belgesi verilecektir. Bu belge eşliğinde olası iPhone 6 Plus açma kapama tuşu sorunları için ücretsiz servis talep etme imkanına sahip olmaktasınız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 6 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, İstanbul Kadıköy’de 20 yıldan fazla süredir hizmet veren Arifler iletişim tarafından kurulmuştur. Tamirci Abi’den alacağınız iPhone 6 Plus açma kapama tuşu değişimi teknik servisi de Arifler iletişim güvencesinde olacaktır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü