Samsung Galaxy Tamir Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Tamiri

Samsung Galaxy Tamiri gibi hizmetlerde bu marka ve model cihazlara yönelik hizmet sunan kaliteli firmalardan faydalanılması gerekir. Buna göre Samsung marka akıllı cihazlarda garanti süresinin bitmesi durumunda özel firmalara başvurulması gerekebilir.

Bunun yanında kullanıcı hatası olan tamir işlemlerinde de garanti kapsamında hizmet alınmaması da söz konusu olabilir. Bu yüzden bu konuda uzman olan firmalara başvurulması elzemdir.

Tamirci Abi firması da Samsung yetkili servis hizmeti sunan kaliteli ve güvenilir bir firmadır. Firma tarafından Samsung Galaxy tamiri marka ve model cihazlara yönelik tamir ve parça değişimi hizmetleri sunulmaktadır.

Samsung Galaxy Tamiri Hizmetleri

Samsung Galaxy tamiri hizmetlerinde akıllı cihazların belli parçalarının değiştirildiği gelişmiş hizmetler de sunulmaktadır. Buna göre Samsung ekran tamiri yapılamıyorsa ekran değişiminin yapılması daha sağlıklı olacaktır. Tamir işlemlerinde cihazın daha verimli kullanılması sağlanırken parça değişimleri sayesinde cihazın ömrü de uzatılmaktadır.

Samsung ahize tamiri konusunda da destek alınması mümkündür. Cihazların eskisi gibi verimli çalışabilmesi adına bu tip uygulamalara başvurulması gerekmektedir. Buna Samsung batarya tamiri gibi uygulamalar da dahildir.

Samsung Galaxy marka ve model akıllı cihazlarda düşme ya da darbe alma sonucunda bazı sorunlar meydana gelebilir. Özellikle de cihazın yüksekten düşmesi sonucunda Samsung ekran değişimi gibi bir uygulama gerekebilir. Bunun için de bu konuda her daim orijinal yedek parçalar ile hizmet sunan firmalardan faydalanılması gerekmektedir.

Samsung Galaxy Tamiri Fiyatları

Samsung Galaxy tamiri hizmetlerinde sorunun çözümüne göre farklı fiyat listeleri uygulanabilir. Özellikle de sorunun çözümünde kullanılan yedek parçalar ve sunulan işçilik de fiyata etki eden başlıca faktörler arasında yer almaktadır. Buna göre bazı firmalar da kendi fiyat politikalarını kendileri belirlemeyi tercih etmektedir.

Tamirci Abi firması da özellikle de parça değişim işlemlerinde kullandığı birinci sınıf kalite yedek parçalar ile ön plana çıkmaktadır. Firma, tüm tamir uygulamalarında her zaman kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Buna rağmen firmanın sunduğu fiyat listesi de oldukça uygun fiyatlar yer almaktadır. Kalitenin uygun fiyata sunulduğu bir hizmet için Tamirci Abi firması tercih edilebilir.

Samsung Galaxy Tamiri Hizmetleri Garanti Süresi Ne Kadar?

6 Ay geçerli garanti belgesi tüm Samsung Galaxy tamiri hizmetleri işlemlerinden sonra size verilmektedir. Bu süre zarfında ürün arızalanması durumunda ücretsiz değişim ya da tamir imkânından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Tamiri Hizmetleri Teknik Servisi-Tamirci Abi

Tamirci Abi, 20 yıllık deneyimiyle telefon tamiri, bakımı ve parça değişim işlemlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyor.

İstanbul/Kadıköy şubemize telefonunuzu getirebilir kargo ile telefonunuzu bize gönderip tamir ettirebilirsiniz. Tamirci Abi Samsung Galaxy yetkili teknik servisinde yapılacak olan donanımsal tüm işlemler 6 aylık garanti kapsamında sunulmaktadır.

Menü