iPhone SE 2020 Cep Telefonu Tamiri

iPhone SE 2020 Batarya Değişimi

iPhone SE 2020 telefonunuz da şarj problemleri meydana geliyorsa, şarjınız çabuk tükeniyor ya da şarj olmuyorsa telefonunuzda batarya arızası meydana gelmiş olabilir. Bu durumda gerekli iPhone SE 2020 batarya değişimi…

[ez-toc]

iPhone SE 2020 Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone SE 2020 telefonunuz da şarj problemleri meydana geliyorsa, şarjınız çabuk tükeniyor ya da şarj olmuyorsa telefonunuzda batarya arızası meydana gelmiş olabilir. Bu durumda gerekli iPhone SE 2020 batarya değişimi işlemi için Tamirci Abi web sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone SE 2020 Batarya Değişim Fiyatı

iPhone SE 2020 batarya değişim fiyatı iPhone telefonlardaki modele göre farklılık göstermektedir. iPhone SE 2020 batarya değişim işleminin fiyatını öğrenmek için Tamirci Abi web sitemizden telefonunuzun modeli seçmelisiniz.

Tamirci Abi olarak gerçekleştirilen donanımsal parça değişim işlemi sonrası değiştirilen parça için geçerli olmak üzere 6 ay garanti hizmeti sunmaktayız.

iPhone SE 2020 Batarya Arızası

iPhone SE 2020 batarya arızası genellikle orijinal şarj adaptörü kullanılmaması ya da sık sık şarj edilmesi vb. problemler nedeniyle meydana gelmektedir. Gerekli batarya değişim işlemi sonrası talep etmeniz durumunda Tamirci Abi uzman teknik servisimizden şarj kalibrasyonu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone SE 2020 Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone SE 2020 batarya değişimi işlemi donanımsal bir arıza olup telefonunuzdaki kişisel bilgi, resim ya da dosyalara dokunulmadan işlem yapılmaktadır. Batarya değişim işlemi sonrası gerekli testler yapılıp telefonunuz size teslim edilecektir.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi de iPhone SE 2020 batarya değişimi işlemi yaklaşık 30-45 dakika sürede tamamlanmaktadır. İsteyen müşterilerimize moto kurye hizmeti ve yerinde servis hizmeti de sağladığımız imkânlar arasındadır.

Ayrıca İstanbul dışındaki müşterilerimiz için firmamız yurtiçi kargo anlaşmalı olup müşterilerimiz telefonlarını ücretsiz gönderi imkânıyla servisimize gönderebilmektedirler.

iPhone SE 2020 Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone SE 2020 batarya değişimi işlemi sonrası 6 aylık süreyi kapsayan garanti belgesi sunulmaktadır. Telefonunuza yapılan donanımsal işlemlerde verilecek olan garanti belgesini saklamayı unutmayınız.

Bu belge ile 6 ay süre içerisinde değiştirilen parçanın arızalanması durumunda ücretsiz tamir ya da parça değişim hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone SE 2020 Batarya Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişi olarak 20 yıldan fazla süredir telefon servis, bakım hizmeti sağlamaktayız. Tamirci Abi web sitemizle İstanbul içi ve diğer iller genelinde tüm müşterilerimize iPhone SE 2020 batarya değişimi teknik servisi alanında güvenilir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü