iPhone SE 2020 Cep Telefonu Tamiri

iPhone SE 2020 Batarya Değişimi

iPhone SE 2020 telefonunuz da şarj problemleri meydana geliyorsa, şarjınız çabuk tükeniyor ya da şarj olmuyorsa telefonunuzda batarya arızası meydana gelmiş olabilir. Bu durumda gerekli iPhone SE 2020 batarya değişimi…

iPhone SE 2020 Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone SE 2020 telefonunuz da şarj problemleri meydana geliyorsa, şarjınız çabuk tükeniyor ya da şarj olmuyorsa telefonunuzda batarya arızası meydana gelmiş olabilir. Bu durumda gerekli iPhone SE 2020 batarya değişimi işlemi için Tamirci Abi web sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone SE 2020 Batarya Değişim Fiyatı

iPhone SE 2020 batarya değişim fiyatı iPhone telefonlardaki modele göre farklılık göstermektedir. iPhone SE 2020 batarya değişim işleminin fiyatını öğrenmek için Tamirci Abi web sitemizden telefonunuzun modeli seçmelisiniz.

Tamirci Abi olarak gerçekleştirilen donanımsal parça değişim işlemi sonrası değiştirilen parça için geçerli olmak üzere 6 ay garanti hizmeti sunmaktayız.

iPhone SE 2020 Batarya Arızası

iPhone SE 2020 modelinde yaşanan batarya arızalarının kökeni, orijinal olmayan şarj adaptörlerinin kullanımı, cihazın sık sık şarj edilmesi, yan sanayi ve lisanssız şarj cihazlarına yönelik tercihler, sıvı teması ve bataryanın kullanım ömrünü tamamlaması gibi faktörlere dayanmaktadır. Ayrıca, bataryanın fiziksel olarak şişmesi de değişim ihtiyacını doğurabilir.

Tamirci Abi teknik servisinde, bu tür batarya sorunlarının çözümü konusunda uzman destek sağlanmakta ve batarya değişimi işlemi sonrasında, cihazın optimum performansı için şarj kalibrasyonu hizmeti de sunulmaktadır. Bu işlem, yeni bataryanın cihazla en iyi şekilde uyum sağlamasını ve uzun ömürlü olmasını destekler.

Deji ve KVK gibi kaliteli markaların bataryaları, batarya değişimi sırasında tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Bu markalar, orijinal bataryalara yakın performans gösteren, güvenilir ve uzun ömürlü alternatifler sunar.

iPhone batarya değişimi, cihazlarından yüksek verim alamayan tüketiciler tarafından sıkça gündeme getirilen bir konudur. Genellikle, iPhone cihazlarda kullanıma bağlı olarak meydana gelen arızalar veya kullanım süresince batarya kısmında oluşan yıpranmalar batarya değişimini gerektirebilir.

Kullanıcı hataları, orijinal batarya şarj aletinin kullanılmaması, telefonun şarj tutmaması, batarya şişmesi, telefonun ani şekilde kapanması, şarj yüzdesinin birden düşmesi, kullanım süresinin kısalması, cihazın eskisinden daha yavaş çalışması, pil kısmının sürekli olarak ısınması gibi durumlar, eskiyen ve işlevini tamamlayan bataryaların cihaza zarar vermeye başladığını gösterir. Bataryanın ömrü ortalama olarak 1-2 yıl kadardır ve bu sürenin sonunda, orijinal bir iPhone bataryasıyla değişim yapılması önerilir.

Eğer iPhone cihazınızın hızı ve performansında düşüş yaşanıyorsa, sık sık şarj ihtiyacı duyuyorsanız ve şarj aleti veya powerbank olmadan dışarı çıkamıyorsanız, bataryanızın değişim zamanı gelmiş olabilir. Batarya değişimi, cihazınızın yeniden maksimum performansla çalışmasını sağlayacak önemli bir işlemdir ve mutlaka alanında uzman teknik destek ekipleri tarafından orijinal bataryalar kullanılarak yapılmalıdır.

iPhone SE 2020 Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone SE 2020 batarya değişimi işlemi donanımsal bir arıza olup telefonunuzdaki kişisel bilgi, resim ya da dosyalara dokunulmadan işlem yapılmaktadır. Batarya değişim işlemi sonrası gerekli testler yapılıp telefonunuz size teslim edilecektir.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi de iPhone SE 2020 batarya değişimi işlemi yaklaşık 30-45 dakika sürede tamamlanmaktadır. İsteyen müşterilerimize moto kurye hizmeti ve yerinde servis hizmeti de sağladığımız imkânlar arasındadır.

Ayrıca İstanbul dışındaki müşterilerimiz için firmamız yurtiçi kargo anlaşmalı olup müşterilerimiz telefonlarını ücretsiz gönderi imkânıyla servisimize gönderebilmektedirler.

iPhone SE 2020 Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone SE 2020 batarya değişimi işlemi sonrası 6 aylık süreyi kapsayan garanti belgesi sunulmaktadır. Telefonunuza yapılan donanımsal işlemlerde verilecek olan garanti belgesini saklamayı unutmayınız.

Bu belge ile 6 ay süre içerisinde değiştirilen parçanın arızalanması durumunda ücretsiz tamir ya da parça değişim hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone SE 2020 Batarya Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, 20 yılı aşkın bir süredir telefon servis ve bakım hizmetleri sağlayan deneyimli bir ekiptir. Web sitemiz aracılığıyla İstanbul ve Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilere iPhone SE 2020 modeli için batarya değişimi konusunda güvenilir teknik servis hizmetleri sunmaktayız.

iPhone SE 2020 cihazınızın batarya performansında bir düşüş fark ettiyseniz veya bataryanızın ömrünü tamamladığını düşünüyorsanız, profesyonel ekibimiz size en iyi çözümü sunmak için hazır. Kaliteli hizmet anlayışımızla, cihazınızın batarya değişimini orijinal parçalar kullanarak gerçekleştiriyor ve telefonunuzun yeniden maksimum performansla çalışmasını sağlıyoruz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü