Xiaomi Tamir Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi tamiri hizmetleri de Asya’nın teknoloji devlerinden biri kabul edilen markanın cihazlarını kapsamaktadır. Xiaomi teknik servis bünyesinde sunulan bu hizmetlerde garanti kapsamında yer almayan tamir işlemleri de sunulmaktadır.

Bazı durumlarda cihazın garanti kapsamına girmemesi söz konusu olabilir. Böyle bir durumda da bu alanda tecrübeli olan teknik firmalardan destek alınması gerekmektedir.

Tamirci Abi firması da başta Xiaomi olmak üzere pek çok popüler markaya yönelik tamir hizmetleri sunmaktadır. Xiaomi tamiri hizmetlerinin tamamında bu firmadan destek alınması tavsiye edilmektedir.

Xiaomi Tamiri Hizmetleri

Xiaomi anakart tamiri gibi durumlarda cihazın eskisi gibi verimli bir şekilde çalışmaya devam etmesi hedeflenmektedir. Bu tip işlemler, özellikle de uzun süre kullanılan akıllı cihazlara yönelik uygulanması gereken işlemlerdir. Xiaomi marka cihazlarda da uzun süreli kullanım sonucunda bazı deformasyonlara rastlanılması mümkündür.

Xiaomi ekran değişimi gibi hizmetler de ilgili markanın parça değişim hizmetleri arasında yer alır. Buna göre düşme, çarpma ya da darbe alma sonucunda Xiaomi marka cihazların ekranları hata verebilir. Böyle bir durumda da derhal ekranın değiştirilmesi uygun görülmektedir.

Aynı durum Xiaomi kamera değişimi için de söz konusudur. Kameranın eskisi gibi çalışmaması halinde parça değişimi yapılması mümkündür.

Yukarıda bahsi geçen tüm bu işlemler Xiaomi marka cihazların daha etkili bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Bu sayede aynı zamanda akıllı cihazların ömrü de önemli ölçüde uzaltılmış olacaktır.

Xiaomi Tamiri Fiyatları

Xiaomi tamiri hizmetleri için belirlenmiş olan sabit fiyat listeleri bulunmaktadır. Bu fiyat listelerinde akıllı cihazlara yönelik uygulanan farklı tamir ve parça değişim hizmetleri yer almaktadır. Bu konuda özellikle de parça değişim hizmetleri önemli bir yere sahiptir.

Parça değişim esnasında kullanılan yedek malzemelerin kalitesi ile fiyat listeleri güncellenebilir.

Tüm bunlara ek olarak Xiaomi marka cihazların tamir ve parça değişimlerinde işçilik de büyük önem taşımaktadır. Bu konuda yüzde yüz orijinal parçaların kullanılması ve kaliteli işçilik gibi faktörler fiyat listesini belli eden etkenlerdir. Tamirci Abi firması da bu konuda uzun zamandır hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır.

Xiaomi Tamiri Hizmetleri Garanti Süresi Ne Kadar?

6 Ay geçerli garanti belgesi tüm Xiaomi tamiri hizmetleri işlemlerinden sonra size verilmektedir. Bu süre zarfında ürün arızalanması durumunda ücretsiz değişim ya da tamir imkânından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Tamiri Hizmetleri Teknik Servisi

Tamirci Abi 20 yıllık deneyimiyle telefon tamir, bakım ve parça değişim işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul/Kadıköy deki merkez servisimize telefonunuzu getirebilir veya kargo ile telefonunuzu bize gönderip tamir ettirebilirsiniz. Tamirci Abi Xiaomi yetkili teknik servisinde yapılacak olan donanımsal tüm işlemler 6 aylık garanti kapsamında sunulmaktadır.

Menü