iPhone 11 Cep Telefonu Tamiri

iPhone 11 Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone 11 açma kapama tuşu çalışmıyor, telefonunuzu yeniden başlatma ya da kapatıp açma işlevini gerçekleştiremiyorsanız telefonunuzun açma kapama tuşu değişim işlemi gereklidir. Tamirci Abi olarak iPhone 11 açma kapama tuşu…
iPhone 11 Açma Kapama Tuşu Değişimiuzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 11 açma kapama tuşu çalışmıyor, telefonunuzu yeniden başlatma ya da kapatıp açma işlevini gerçekleştiremiyorsanız telefonunuzun açma kapama tuşu değişim işlemi gereklidir.

Tamirci Abi olarak iPhone 11 açma kapama tuşu değişimi işlemi 2 saat süre içerisinde tamirini gerçekleştirmekteyiz. Yapılan işlem sonrası değiştirilen parçaya 6 ay garanti hizmetini ücretsiz sağlıyoruz.

iPhone 11 Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

iPhone açma kapama tuşu değişim fiyatı değişim sağlanacak telefon modeline göre farklı olabilmektedir. Tamirci abi web sitemizden iPhone telefonunuzun modelini seçtikten sonra power tuşu değişim fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

iPhone 11 Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone açma kapama tuşu kullanılamıyorsa telefonunuz kapandığında açmanız imkânsız hâle gelecektir. Böyle bir durumda Tamirci Abi iPhone yetkili servisimize telefonunuzu getirebilir iPhone 11 açma kapama tuşu değişim işlemini uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

iPhone 11 Açma Kapama Tuşu Tamiri

iPhone açma kapama tuşu tamiri için İstanbul içindeki müşterilerimiz Tamirci Abi servisimize bizzat gelebilir ya da diğer illerdeki müşterilerimiz için sunduğumuz yurt içi kargo ücretsiz gönderi imkânından faydalanabilirsiniz.

iPhone 11 Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone 11 açma kapama tuşu değişim işlemi donanımsal bir değişim işlemi olup cihazınızdaki bilgilerde bir değişiklik meydana getirmeyecektir. Gereken parça değiştirilip test edildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone 11 Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi iPhone açma kapama tuşu değişim işlemi 2 saat süre içerisinde tamamlanmaktadır. Power tuşu değişim işlemi sonrası çalışır bir vaziyette garanti belgesi ile teslim edilmektedir.

iPhone 11 Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi servisimizde iPhone 11 açma kapama tuşu değişimi tamamlandıktan sonra 6 ay geçerli şekilde garanti belgesi verilmektedir. Telefonunuzdaki açma kapama tuşunun 6 ay süre içerisinde tekrar arızalanması durumunda garanti belgesini göstererek ücretsiz tamir ve değişim hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

İstanbul Kadıköy’deki Arifler iletişim olarak 20 yılı aşkın tecrübesiyle uzman teknik servis personelimizle gerçekleştirdiğimiz işlemlerde orijinal yedek parça kullanılarak iPhone açma kapama tuşu değişim işlemini garantili bir şekilde sunmaktayız.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü