iPhone 6 Plus Cep Telefonu Tamiri

iPhone 6 Plus Batarya Değişimi

iPhone 6 Plus kullanıcılarının en sık yaşadıkları sorunlardan biri şarjlarının çok hızlı tükenmesidir. Bu sorun ile birlikte cihazlarda gözlemlenen tam kapasitede şarj olmama gibi sorunlar neticesinde telefonun kullanımı zorlaşmaktadır. Tamirci…
iPhone 6 Plus Batarya Değişimiuzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 6 Plus kullanıcılarının en sık yaşadıkları sorunlardan biri şarjlarının çok hızlı tükenmesidir. Bu sorun ile birlikte cihazlarda gözlemlenen tam kapasitede şarj olmama gibi sorunlar neticesinde telefonun kullanımı zorlaşmaktadır.

Tamirci abi teknik servisimize iPhone batarya arızası sebebiyle ulaşan cihazlarda yapılmakta olan iPhone 6 Plus batarya değişimi sonrası cihazınızı ilk günkü pil performansı ile kullanmanız mümkün olabilmektedir.

iPhone 6 Plus Batarya Değişim Fiyatı

Tamirci abi tarafından sunulan iPhone teknik servisi hizmetlerinde en uygun iPhone 6 Plus batarya değişim fiyatı verilmektedir. En güncel iPhone batarya değişim fiyatları için firmamızı arayabilir ya da cihaz modelinizi seçerek online servis talebi oluşturabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Batarya Arızası

Telefonunuz şarj olmuyor ya da mevcut şarjı çok hızlı bir şekilde eksiliyor ise iPhone 6 Plus batarya arızası mevcuttur. En kısa sürede İstanbul Kadıköy de yer alan teknik servisimize cihazınızı getirebileceğiniz gibi ücretsiz kargo ile firmamıza gönderebilirsiniz.

iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone 6 Plus batarya değişimi işlemi sırasında alanında uzman iPhone yetkili teknik servis personeli tarafından cihaz arka kapağı titizlikle açılmaktadır. Hassas ekipmanlar ile gerçekleştirilen bu işlem sırasında iPhone 6 plus cihazınızda ki bilgilerin silinmez.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci abi teknik servisimiz tarafından iPhone 6 Plus batarya değişimi işlemi 30-45 dakika aralığında tamamlanmaktadır. İstanbul dışındaki müşterilerimiz iPhone 6 Plus batarya değişimi için cihazlarını firmamıza ücretsiz kargo ile kargolayabilirler.

iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci abi tarafından verilen iPhone teknik servis hizmetleri sonrasında 6 ay geçerli garanti belgesi sunulmaktadır. Bu süreç içerisinde oluşacak batarya sorunlarınızda garanti belgeniz ile ücretsiz hizmet almanız mümkün olmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, İstanbul Kadıköy de 20 Yıldır aynı adres de hizmet veren ve sunduğu kaliteli hizmet ile bilinen Arifler İletişim kuruluşudur. 20 Yılı aşkın süre gelen uzmanlığımız ile iPhone 6 Plus batarya değişimi teknik servisi hizmeti sunmaktayız.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü