iPhone 7 Cep Telefonu Tamiri

iPhone 7 Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone 7 cihazınızda kullanıma ya da darbeye bağlı olarak açma kapama tuşu arızası yaşayabilirsiniz. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda İstanbul içi müşterilerimiz servisimize gelerek, İstanbul dışı müşterilerimiz ise ücretsiz kargo…

[ez-toc]

iPhone 7 Açma Kapama Tuşu Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 7 cihazınızda kullanıma ya da darbeye bağlı olarak açma kapama tuşu arızası yaşayabilirsiniz. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda İstanbul içi müşterilerimiz servisimize gelerek, İstanbul dışı müşterilerimiz ise ücretsiz kargo ile cihazını göndererek iPhone 7 açma kapama tuşu değişimi talep edebilirler.

iPhone 7 Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

iPhone 7 açma kapama tuşu değişim işlemi servisimizde bulunan yetkili iPhone teknik servis personeli tarafından yapılmaktadır. iPhone 7 açma kapama tuşu değişim fiyatı hakkında bilgi edinmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da online sipariş oluşturabilirsiniz.

iPhone 7 Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone 7 açma kapama tuşu arızası oluştuğunda cihaz kullanımı zorlaşır. iPhone açma kapama tuşu çalışmıyor şikayeti ile servisimize gelen cihazlar için yetkili personelimiz tarafından iPhone 7 açma kapama tuşu değişimi yapılır.

iPhone 7 Açma Kapama Tuşu Tamiri

iPhone 7 açma kapama tuşu çalışmıyor ise telefonunuzu kullanmak her geçen gün zorlaşacaktır. Oysaki teknik servisimiz de sadece 2 saat içerisinde iPhone 7 açma kapama tuşu değişimi yapılarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone parça değişimi sırasında cihazda bilgi kaybı olmaz. Çünkü cihazın yazılımına müdahale gerektirmeyen iPhone 7 açma kapama tuşu değişimi sonrası verilerinizde güvende olacaktır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone 7 açma kapama tuşu değişimi işlemi kesinlikle bu konuda yetkili kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Ortalama 2 saat sürecek olan iPhone 7 açma kapama tuşu değişimi Tamirci Abi iPhone teknik servis ekibimizce yapılır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi olarak sizlere sunduğumuz tüm iPhone teknik servis hizmetlerinde 6 ay süreli garantimiz bulunmaktadır. Garanti koşulları çerçevesinde iPhone 7 açma kapama tuşu değişimi işleminden kaynaklı sorunlarınız ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 7 Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi iPhone yetkili teknik servisimiz, 20 yıllık telefon tamiri sektöründeki tecrübeye sahip Arifler iletişim tarafından hizmet vermektedir. iPhone 7 açma kapama tuşu teknik servis ihtiyaçlarınız hem ekonomik fiyatlarla hem de alanında uzman bir ekip ile karşılanır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü