Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Kasa Değişimi

Cep telefonlarımızın en çok hasar alan kısımlarından olan dış gövdesi, yani kasası herhangi bir darbe veya boya atması gibi durumlarda kasa değişimi uygun görülmektedir. Kasa değişimi servisimiz tarafından 60 dakika gibi kısa bir sürede yapılıp, orijinal ve birinci sınıf muadil ürünlerle değişim yapılmaktadır. Her iki parçaya da 6 AY parça garantisi verilmektedir. Alanında uzman ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Cep Telefonu Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kasa değişimi gerektiren hususlar, Düşme sonucu Kırılma Ezilme, Eğrilik, Arka Cam kırılması ve benzeri durumlarda kasa değişimini yapmaktayız. Keyfi olarak renk değişimi yaptırmak isteyenler için de kasa değişimi yapmaktayız.

Kasanın Zarar Görmemesi İçin Ne Yapılmalıdır?

Cep Telefonumuzun kasasının zarar görmemesi için, darbe emici yumuşak silikon kılıflar ve kasayı komple kaplayan silikon nano kaplamalar da kullanılabilir. Kullanılmalıdır. Bu özelliğe sahip kılıf kullanıldığı zaman darbelere karşı kasa ve cihazınızın iç aksam parçaları da korunmuş olacaktır.

Kasa Değişimi İçin Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Kasa değişiminden sonra cihazımızda bilgi kaybı oluşmamaktadır.
  • Servisimizde kullandığımız tüm yedek parçalar mevcut olanların en kalitelisidir.
  • Kasa değişimi yapıldıktan sonra ilk alındığı gün gibi sıfır olarak teslim edilir.
  • Renk tonları ve kasa ele oturuşu her şeyi aynıdır.
Menü