iPhone 6S Cep Telefonu Tamiri

iPhone 6S Batarya Değişimi

iPhone 6S telefon kullanıcılarının şikayetçi oldukları konulardan biri de telefonun şarj olmuyor olmasıdır. Tamirci Abi tarafından yapılacak olan iPhone 6S batarya değişimi işlemi ile şarj olmuyor, iPhone telefonumun şarjı çabuk…

[ez-toc]

iPhone 6S Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 6S telefon kullanıcılarının şikayetçi oldukları konulardan biri de telefonun şarj olmuyor olmasıdır. Tamirci Abi tarafından yapılacak olan iPhone 6S batarya değişimi işlemi ile şarj olmuyor, iPhone telefonumun şarjı çabuk bitiyor sorunları tamamen ortadan kalkmaktadır.

iPhone 6S Batarya Değişim Fiyatı

iPhone 6S batarya sorunlarında yapılacak işlem batarya değişimi olmaktadır. Tamirci Abi de yapılacak olan iPhone 6S batarya değişim fiyatı için firmamızı arayabileceğiniz gibi cihaz modelinizi seçim yaparak online fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

iPhone 6S Batarya Arızası

iPhone 6S telefonunuzun şarjı hızlı tükeniyor, şarj olmuyor ya da %20 seviyesinde kendiliğinden kapanıyor ise iPhone 6S batarya arızası olduğunu söyleyebiliriz. iPhone pil sağlığında oluşan azalmadan kaynaklanan tüm bu şikayetlerin giderilmesinde yapılması gereken işlem iPhone 6S batarya değişimi olacaktır.

iPhone 6S batarya değişimi bu konuda uzman teknik servis personeli tarafından hassas ekipmanlar eşliğinde yapılmalıdır. Tamirci Abi iPhone teknik servisimiz tarafından kısa süre içerisinde üstelik garantili olarak iPhone 6S batarya değişimi yapılmaktadır.

iPhone 6S Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone 6S batarya değişimi işleminde cihaz arka kapağı dikkatli bir şekilde açılarak performansı düşmüş eski pil yerinden çıkartılır ve yerine yeni iPhone 6S pil takılır. Bu işlem yapılırken cihazınızdaki bilgilerinize erişim sağlanmayacağı için bilgilerinizin silinmez ve güvendedir.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi uzmanlığında yapılacak olan iPhone 6S batarya değişimi ortalama olarak 30 ile 45 dakika aralığında tamamlanmaktadır. İstanbul Kadıköy de yer alan teknik servisimizde bu işlemi yaptırabileceğiniz gibi ücretsiz kargo ile cihazınızı servisimize ulaştırarak iPhone 6S batarya değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone 6S Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Teknik servisimiz tarafından yapılacak olan iPhone 6S batarya değişimi sonrası garanti süremiz 6 ay olarak uygulanmaktadır. iPhone cihazlarınıza tanımlanan bu garanti süresi içerisinde garanti koşulları doğrultusunda oluşacak batarya sorunları ücretsiz hizmet kapsamında olacaktır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 6S Batarya Değişimi Teknik Servisi

20 Yıldan fazla süredir Kadıköy de telefon tamiri hizmeti sağlayan Arifler İletişim tarafından hayata geçirilen Tamirci Abi, sizlere en yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. En iyi iPhone 6S batarya değişim fiyatı ile tüm batarya sorunlarınız aynı gün içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü