iPhone 6S Cep Telefonu Tamiri

iPhone 6S Batarya Değişimi

iPhone 6S telefon kullanıcılarının şikayetçi oldukları konulardan biri de telefonun şarj olmuyor olmasıdır. Tamirci Abi tarafından yapılacak olan iPhone 6S batarya değişimi işlemi ile şarj olmuyor, iPhone telefonumun şarjı çabuk…

iPhone 6S Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 6S telefon kullanıcılarının şikayetçi oldukları konulardan biri de telefonun şarj olmuyor olmasıdır. Tamirci Abi tarafından yapılacak olan iPhone 6S batarya değişimi işlemi ile şarj olmuyor, iPhone telefonumun şarjı çabuk bitiyor sorunları tamamen ortadan kalkmaktadır.

iPhone 6S Batarya Değişim Fiyatı

iPhone 6S batarya sorunları için en etkili çözüm batarya değişimidir. Bu işlem, cihazın performansını ve kullanım ömrünü iyileştirmek için kritik öneme sahiptir. Tamirci Abi olarak, iPhone 6S batarya değişim fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilir veya cihaz modelinizi belirterek online olarak fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Ek olarak, batarya değişim fiyatı, kullanılacak olan pilin kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Kaliteli ve güvenilir markaların, örneğin KVK ve Deji gibi, pil seçimleri, orijinal pil kullanımı gibi etkenler, batarya değişim işleminin maliyetini etkileyebilir. Orijinal ya da yüksek kaliteli bir pilin kullanılması, cihazınızın daha uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlayabilir ve genel performansını iyileştirebilir. Bu yüzden, batarya değişimi yapılırken, kullanılacak olan pilin kalitesine ve markasına dikkat edilmesi önemlidir. Bu etkenler, batarya değişim işleminin fiyatını belirlerken göz önünde bulundurulmalıdır.

iPhone 6S Batarya Arızası

Eğer iPhone 6S cihazınızın şarjı hızlı tükeniyor, şarj olmuyor ya da %20 civarında kendiliğinden kapanıyorsa, bu, iPhone 6S batarya arızasına işaret edebilir. Batarya arızaları genellikle iPhone pil sağlığında meydana gelen azalmalardan kaynaklanır. Bu gibi şikayetlerin giderilmesinde en etkili çözüm, iPhone 6S batarya değişimidir. Batarya değişimi işlemi, bu konuda uzman teknik servis personeli tarafından, hassas ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır. Tamirci Abi iPhone teknik servisimizde kısa sürede ve garantili olarak iPhone 6S batarya değişimi gerçekleştirilmektedir.

İlave edilmesi istenilen durumlar ve belirtiler ise şunlardır:

  • Telefonun şarj tutmaması: Cihazın şarjı çok hızlı bir şekilde tükenebilir veya hiç şarj olmayabilir.
  • Batarya şişmesi: Pilin fiziksel olarak genişlemesi ve cihazın kasasına baskı yapması.
  • Telefonun ani bir şekilde kapanması: Cihazın, batarya seviyesi yeterli olmasına rağmen beklenmedik bir şekilde kapanması.
  • Şarj yüzdesinin birden düşmesi: Pil yüzdesinin ani ve hızlı bir şekilde azalması.
  • Kullanım süresinin düşmesi: Telefonun bir şarjla eskisine göre daha az süre kullanılabilir olması.
  • Cihazın eskisinden daha yavaş çalışması: Batarya sorunları cihazın performansını olumsuz etkileyebilir ve telefonun daha yavaş çalışmasına neden olabilir.
  • Pil kısmının sürekli olarak ısınması: Pilin veya cihazın pil bölgesinin normalden fazla ısınması.

Bu tür sorunlar yaşanıyorsa, batarya değişimi cihazın performansını ve kullanım ömrünü önemli ölçüde iyileştirebilir. Batarya değişimi için uzman bir teknik servise başvurmak en doğru adımdır.

iPhone 6S Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone 6S batarya değişimi işleminde cihaz arka kapağı dikkatli bir şekilde açılarak performansı düşmüş eski pil yerinden çıkartılır ve yerine yeni iPhone 6S pil takılır. Bu işlem yapılırken cihazınızdaki bilgilerinize erişim sağlanmayacağı için bilgilerinizin silinmez ve güvendedir.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi uzmanlığında yapılacak olan iPhone 6S batarya değişimi ortalama olarak 30 ile 45 dakika aralığında tamamlanmaktadır. İstanbul Kadıköy de yer alan teknik servisimizde bu işlemi yaptırabileceğiniz gibi ücretsiz kargo ile cihazınızı servisimize ulaştırarak iPhone 6S batarya değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone 6S Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Teknik servisimiz tarafından yapılacak olan iPhone 6S batarya değişimi sonrası garanti süremiz 6 ay olarak uygulanmaktadır. iPhone cihazlarınıza tanımlanan bu garanti süresi içerisinde garanti koşulları doğrultusunda oluşacak batarya sorunları ücretsiz hizmet kapsamında olacaktır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 6S Batarya Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, 20 yılı aşkın süredir Kadıköy’de kaliteli telefon tamiri hizmeti sunan bir markadır. iPhone 6S modeliniz için batarya değişimi konusunda da en yüksek kalitede hizmeti garanti ediyoruz. En uygun fiyatlarla sunulan bu hizmet, cihazınızdaki tüm batarya sorunlarını hızlı bir şekilde, genellikle aynı gün içinde çözüme kavuşturmayı amaçlar.

Batarya değişimi sırasında, cihazınızın orijinal işlevselliğini korumak ve performansını iyileştirmek için yalnızca orijinal veya orijinale en yakın kalitede yedek parçalar kullanıyoruz. Profesyonel ekibimiz, batarya değişim işlemini titizlikle gerçekleştirirken, cihazınızın diğer bileşenlerine zarar vermeden işlemi tamamlar.

Tamirci Abi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve iPhone 6S batarya değişimi dahil, tüm servis işlemlerimizde kaliteden ödün vermiyoruz. iPhone 6S’iniz için batarya değişimi veya diğer teknik servis ihtiyaçlarınızda, güvenilir ve hızlı çözümler için bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü