Oppo Tamir Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Tamiri

Oppo tamiri, kimi zaman Oppo markasının resmi servislerinde garanti kapsamında sunulabilmektedir. Fakat akıllı cihazlarda garanti süresi sona erdikten sonra bu konuda uzman firmalardan destek alınması gerekmektedir.

Garanti süresinin sona ermesinin yanı sıra kimi arızalarda cihazın garanti kapsamında yer almaması da söz konusu olabilir. Bunun için de özel Oppo yetkili servis firmalarından tamir hizmeti alınabilir.

Oppo garanti kapsamında yer almayan tüm cihazların tamiri ve parça değişimi için de Tamirci Abi firmasından destek alınabilir. Firma, Oppo başta olmak üzere pek çok akıllı cihaza yönelik hem tamir hem de parça değişimi hizmeti sunmaktadır.

Oppo Tamiri Hizmetleri

Oppo tamiri için sunulan hizmetlerin başında Oppo model akıllı cihazların parça değişim işlemleri gelmektedir. Buna göre tamir ile çözülmeyen durumlarda genellikle parça değişiminin yapılması faydalı olmaktadır. Özellikle de sorun ekran ya da hoparlör gibi önemli noktalarda ise parça değişim için adımlar atılması uygun görülmektedir.

Oppo ekran değişimi gibi işlemlerde ekranın ilk günkü gibi verimli bir şekilde çalışması hedeflenir. Özellikle de düşme ya da darbe sonucunda kırılan ekranlarda bu tip bir değişimin yapılması oldukça önemlidir. Bu sayede Oppo marka akıllı cihazların dokunmatik ekranının da daha verimli bir şekilde kullanılması mümkün olacaktır. Genellikle ekranda görüntünün gitmesi, iç ekranın kırılması, dış camda çatlak oluşması, ekranda sararma olması, piksel oluşması, ön cam kırılması gibi durumlarda oppo ekran değişimine ihtiyaç duyulmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra Oppo cihazlarda çeşitli tamir işlemleri de yapılabilir. Bu hizmetlerde sorunun basit çözümü için tamir uygulamaları yapılması söz konusudur. Ayrıca Oppo ekran değişimi güncel fiyatlarını buraya tıklayarak kontrol edebilirsiniz.

Oppo Tamiri Fiyatları

Oppo tamiri için belirlenmiş olan fiyat listesinde cihaza yönelik yapılan tamir hizmetinin çeşidi ve kullanılan yedek parçalar da belirleyicidir. Buna göre Oppo akıllı cihazlar için kullanılan parçanın yüzde yüz orijinal olması fiyata etki eden bir faktördür. Birinci sınıf kalite parçaların kullanılması ve işçilik de fiyat listesine katkıda bulunan detaylardır.

Tamirci Abi firması da bu konuda hem orijinal parça kullanımı hem de uygun fiyatlı hizmet ile ön plana çıkmaktadır. Firma, parça değişimlerinde her zaman birinci sınıf kalitedeki yüzde yüz orijinal yedek parçalar ile hizmet vermektedir. Üstelik bunu yaparken bütçe dostu yöntemleri ile de dikkat çekmektedir.

Oppo Tamiri Hizmetleri Garanti Süresi Ne Kadar?

6 Ay geçerli garanti belgesi tüm Oppo tamiri hizmetleri işlemlerinden sonra size verilmektedir. Bu süre zarfında ürün arızalanması durumunda ücretsiz değişim ya da tamir imkânından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Tamiri Hizmetleri Teknik Servisi

Arifler iletişim bünyesindeki Tamirci Abi 20 yıllık deneyimiyle telefon tamir, bakım ve parça değişim işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul/Kadıköy’de bulunan cep telefonu servis merkezimize telefonunuzu getirebilir veya kargo ile telefonunuzu bize gönderip tamir ettirebilirsiniz. Tamirci Abi Oppo yetkili teknik servisinde yapılacak olan donanımsal tüm işlemler 6 aylık garanti kapsamında sunulmaktadır.

Menü