iPhone XR Cep Telefonu Tamiri

iPhone XR Batarya Değişimi

iPhone XR telefonunuz şarj almıyor ya da şarjı çok çabuk bir şekilde tükeniyorsa batarya performansında meydana gelen düşüşten kaynaklı olabilir. Yapılması gereken iPhone XR batarya değişimi işlemi ile sorunu çözebiliriz.…

[ez-toc]

iPhone XR Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone XR telefonunuz şarj almıyor ya da şarjı çok çabuk bir şekilde tükeniyorsa batarya performansında meydana gelen düşüşten kaynaklı olabilir. Yapılması gereken iPhone XR batarya değişimi işlemi ile sorunu çözebiliriz.

iPhone XR Batarya Değişim Fiyatı

iPhone XR batarya değişim fiyatı ne kadar öğrenmek için Tamirci Abi web sitemizden telefonunuzun modelini seçerek güncel fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. iPhone serisinin batarya fiyatları telefonun modeline göre değişkenlik göstermektedir.

Tamirci Abi iPhone XR batarya değişim işlemi sonrası sunulacak olan garanti belgesiyle 6 ay geçerli garanti hizmeti sunmaktayız.

iPhone XR Batarya Arızası

iPhone XR batarya arızası sıklıkla orijinal şarj aleti kullanmamaktan, sık sık şarj etmekten ya da şarj kalibrasyonuna dikkat etmemekten kaynaklanmaktadır. Tamirci abi de gerçekleştirilen batarya değişim işlemleri sonrası teknik personelimizden bataryanın daha uzun ömürlü olması için yapmanız gereken işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone XR Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone XR batarya değişim işlemi donanımsal bir işlem olup gerekli parça değişim işleminde kişisel verilerinizde bir değişiklik oluşmayacaktır. Tamirci Abi servisimize telefonunuzu güvenle teslim edebilirsiniz.

Telefonunuzdaki bilgileri erişim sağlamadan gerekli batarya değişim işlemini gerçekleştiriyoruz.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi de gerçekleştirilen iPhone XR batarya değişim işlemi yoğunluğa bağlı olarak değişkenlik gösterse de ortalama 30-45 dakika süre içerisinde çözümlenebilmektedir. Telefonunuz teslim ettiğiniz aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Firmamızın vakti kısıtlı müşterileri için sunduğu hizmetlerden biri de moto kurye hizmetidir. İstanbul içi geçerli olan moto kurye hizmetimizle telefonunuzu bize ulaştırabilirsiniz. Ayrıca yerinde servis imkânı da sunmaktayız. İstanbul dışındaki müşterilerimiz için yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.

iPhone XR Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone XR batarya değişim işlemi sonrası 6 aylık süreyi kapsayan garanti belgesi sunulmaktadır. iPhone XR telefonunuzun tamir işlemi sonrası size sunulacak garanti belgesini saklamayı unutmayın. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone XR Batarya Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim olarak 20 yıldan fazla süredir İstanbul/Kadıköy’deki servisimizde alanında uzman teknik servis personelimizle iPhone XR batarya değişimi teknik servisi hizmeti sunuyoruz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü