iPhone 5S Cep Telefonu Tamiri

iPhone 5S Açma Kapama Tuşu Değişimi

Arızalı olan iPhone 5S açma kapama tuşu telefonunuzu kullanmanızı çok fazla güçleştirir. Pek çok işlemi yapmanıza engel olan bu durumun çözümü için Tamirci Abi iPhone teknik servis ekibimiz iPhone 5S…

[ez-toc]

iPhone 5S Açma Kapama Tuşu Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Arızalı olan iPhone 5S açma kapama tuşu telefonunuzu kullanmanızı çok fazla güçleştirir. Pek çok işlemi yapmanıza engel olan bu durumun çözümü için Tamirci Abi iPhone teknik servis ekibimiz iPhone 5S açma kapama tuşu değişimi önermektedir.

iPhone 5S Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

iPhone parça değişimi fiyatları hem cihaz modeline hem de döviz kuruna göre hesaplanmaktadır. Web sitemizde cihazınızın modelini doğru seçim yaparak iPhone 5S açma kapama tuşu değişim fiyatı hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

iPhone 5S Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone power tuşu çalışmıyor sorunu için sizlere çözüm önerimiz iPhone 5S açma kapama tuşu değişimi olmaktadır. iPhone teknik servis personelimiz tarafından cihazınız titiz bir şekilde açılır, temizliği yapılır, eski parça çıkartılarak yerine yeni parça monte edilir.

iPhone 5S Açma Kapama Tuşu Tamiri

iPhone 5S açma kapama tuşu arızası oluştuğunda servisimiz tarafından tamir edilmektedir. Bu süreç içerisinde cihazınıza uygun yedek parça temin edilerek iPhone 5S açma kapama tuşu değişimi yapılır. Değişim sonrası servisimizin 6 ay süreli garantisi bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Tamirci Abi iPhone teknik ekibi tarafından yapılacak olan power tuşu değişim işlemi cihazınızda ki bilgilerin kayıp olmasına sebep olmamaktadır. Yapılacak olan işlem sadece iPhone 5S açma kapama tuşu değişimidir.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Teknik servisimiz tarafından iPhone teknik servis hizmetleri çoğu zaman aynı gün içerisinde tamamlanır. Yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterse de iPhone 5S açma kapama tuşu değişimi en fazla 2 saatlik bir süreci kapsamaktadır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone teknik servisi tarafından sorunsuz bir şekilde iPhone 5S açma kapama tuşu değişimi tamamlanır ve cihaz çalışır vaziyette garanti belgesi ile teslim edilir. Garanti belgemiz servis sonrasında ki 6 aylık süreci kapsamakta ve garanti koşulları çerçevesinde geçerli olmaktadır.

Tamirci Abi – iPhone 5S Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi Kadıköy de yer alan servisinde iPhone 5S açma kapama tuşu teknik servisi sunmaktadır. Arifler iletişim güvencesinde verilen teknik servis hizmetimiz ayrıca 6 aylık servis garantisini de içermektedir.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü