iPhone 8 Cep Telefonu Tamiri

iPhone 8 Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone 8 açma kapama tuşu bozulduğunda Tamirci Abi güvencesi ile servis imkanından faydalanabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile cihazınızı servisimize gönderdikten sonra kısa süre içerisinde iPhone 8 açma kapama tuşu değişimi tamamlanacaktır.…

[ez-toc]

iPhone 8 Açma Kapama Tuşu Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 8 açma kapama tuşu bozulduğunda Tamirci Abi güvencesi ile servis imkanından faydalanabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile cihazınızı servisimize gönderdikten sonra kısa süre içerisinde iPhone 8 açma kapama tuşu değişimi tamamlanacaktır.

iPhone 8 Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

Tamirci abi de yapılacak olan parça değişim fiyatları güncel olarak belirlenmekte ve web sitemizde yer almaktadır. iPhone teknik servis hizmetlerimiz altından iPhone 8 açma kapama tuşu değişim fiyatı hakkında bilgiye ulaşmanız mümkün olmaktadır.

iPhone 8 Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone 8 açma kapama tuşu arızalandığında kısa süre içerisinde tamir edilmesi önerilir. Çünkü power tuşu arızası cihazınızın performanslı bir şekilde çalışmasına engel olacaktır. 6 Ay garantili olarak Tamirci Abi de iPhone 8 açma kapama tuşu değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone 8 Açma Kapama Tuşu Tamiri

iPhone arızaları oldukça can sıkıcı olabiliyor ya da bazı arızalar telefonunuzu kullanmanızı imkansızlaştırıyor. iPhone 8 açma kapama tuşu arızası da aynı şekilde cihazınızın açma kapama fonksiyonunu engellemekte ve cihazı kullanmanızı zorlaştırmaktadır. Bu konu ile ilgili iPhone teknik servisimiz tarafından iPhone 8 açma kapama tuşu değişimi kısa sürede yapılır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone 8 açma kapama tuşu değişimi Tamirci Abi de yapılıyor ise verilerinizi güvenliği emin ellerdedir. Zira hiçbir belge ya da fotoğraflarınıza erişim sağlanmadığı gibi bilgilerinizin silinmesi de mümkün değildir.

iPhone Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone açma kapama tuşu değişim işlemi için servisimizin maksimum işlem süresi 2 saat olarak verilmiştir. Ücretsiz kargo ile gönderilen servis taleplerinde 2 iş günü içerisinde iPhone 8 açma kapama tuşu değişimi yapılarak cihazınız adresinize gönderilmektedir.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tüm teknik servis hizmetlerimizde olduğu gibi iPhone 8 açma kapama tuşu değişimi sonrası 6 ay süreli geçerli olacak garanti belgesi verilmektedir. Bu belge ile garanti koşulları kapsamında ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 8 Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi iPhone 8 açma kapama tuşu değişimi işlemi Arifler iletişim bünyesinde yapılır. 20 Yıllık tecrübenin sunduğu bu hizmetten en ekonomik fiyatlar ve hızlı servis olanağı ile faydalanabilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü