iPhone 8 Plus Cep Telefonu Tamiri

iPhone 8 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone 8 Plus açma kapama tuşu arızası mevcut ise cihazınızı ücretsiz kargo ile Tamirci Abi iPhone teknik servisimize ulaştırabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. iPhone 8 Plus açma kapama tuşu değişimi…

[ez-toc]

iPhone 8 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 8 Plus açma kapama tuşu arızası mevcut ise cihazınızı ücretsiz kargo ile Tamirci Abi iPhone teknik servisimize ulaştırabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. iPhone 8 Plus açma kapama tuşu değişimi işlemi İstanbul dışı gönderimlerinde 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

iPhone 8 Plus Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

iPhone 8 Plus açma kapama tuşu değişi fiyatı olarak teknik servisimiz sizlere en iyi fiyata en yüksek kalitede hizmet sunmayı hedeflemektedir. İstanbul içi müşterilerimize İstanbul Kadıköy’de ki servisimizde hizmet vermekteyiz.

iPhone 8 Plus Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone açma kapama tuşu arızalanması durumunda yapılması gereken en ekonomik ve kesin çözümlü işlem iPhone 8 Plus açma kapama tuşu değişimi olmaktadır. Bu değişim işleminde orijinal yedek parça kullanılmakta ve cihaz içi temizlenerek tam bir bakım sunulmaktadır.

iPhone 8 Plus Açma Kapama Tuşu Tamiri

iPhone 8 Plus açma kapama tuşu çalışmıyor ve siz telefonunuzu kullanmakta zorlanıyorsanız İstanbul içi müşterilerimize özel moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul dışı müşterilerimizin iPhone 8 Plus açma kapama tuşu değişimi için ücretsiz kargo ile gönderim olanağı bulunmaktadır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Tamirci Abi tarafından verilen iPhone 8 Plus açma kapama tuşu değişim hizmeti sürecinde teknik servis personelimiz cihaz içi bilgilere erişim sağlamamaktadır. Çünkü cihaz bilgilerine erişim gerektirmeyen bu işlem sadece parça değişimi ve genel temizlik olarak tamamlanır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

2 saat gibi kısa bir süre içerisinde iPhone 8 Plus açma kapama tuşu değişimi işlemi tamamlanmaktadır. Üstelik bu süre içerisinde açılan cihazınızın temizliği de yapılır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Teknik servisimizi işlem sonrası garanti süreci 6 ay olarak belirlenmiştir. bu 6 aylık servis garanti süresi iPhone 8 Plus açma kapama tuşu değişimi işlemi için sunulur ve garanti koşullarınca geçerli olur. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 8 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişimin Tüm Türkiyeyi kaliteli iPhone teknik servisi hizmeti ile tanıştırmak için hayata geçirdiği Tamirci Abi de iPhone 8 Plus açma kapama tuşu değişimi teknik servisi güvenle ve garantili olarak verilmektedir.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü