iPhone SE Cep Telefonu Tamiri

iPhone SE Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone SE açma kapama tuşu arızası oldukça sıkıntılı bir süreci de beraberinde getirir. Gerek telefonun açılışında gerekse de gelen çağrıların yanıtlanma sürecinde sorun yaşamanıza sebep olacak bu arıza iPhone SE…

[ez-toc]

iPhone SE Açma Kapama Tuşu Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone SE açma kapama tuşu arızası oldukça sıkıntılı bir süreci de beraberinde getirir. Gerek telefonun açılışında gerekse de gelen çağrıların yanıtlanma sürecinde sorun yaşamanıza sebep olacak bu arıza iPhone SE açma kapama tuşu değişimi ile çözüme kavuşturulmaktadır.

iPhone SE Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

iPhone SE açma kapama tuşu değişim fiyatları güncel döviz kurundan etkilenmektedir. Cihaz modeline ve kura göre değişkenlik göstermesi sebebi ile en iyi iPhone SE açma kapama tuşu değişim fiyatı için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

iPhone SE Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone SE açma kapama tuşu çalışmıyor ise Tamirci Abi iPhone teknik servisimizde en fazla 2 saatlik süreç içerisinde değişim işlemi yapılmaktadır. iPhone SE açma kapama tuşu arızası sık oluşan arızalardan biri olmaktadır. Bu nedenle yapılacak olan açma kapama tuşu değişimi sonrası 6 aylık servis güvencesi sunulmaktadır.

iPhone SE Açma Kapama Tuşu Tamiri

iPhone SE açma kapama tuşu arızası oluştuğunda servisimize gelerek ya da cihazınızı kargı ile göndererek iPhone SE açma kapama tuşu tamiri talep edebilirsiniz. Cihazınızın modeline göre titiz bir şekilde cihaz açılarak açma kapama tuşu değişim işlemi gerçekleştirilir.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Cihazınızda ki veriler iPhone SE açma kapama tuşu değişimi sonrası silinmez. Çünkü yapılan işlem sadece parça değişimi işlemidir. Cihazınızdaki arızalı olan ve çalışmayan açma kapama tuşu çıkartılarak yerine iPhone SE açma kapama tuşu takılmaktadır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi güvencesi ile gerçekleştirilecek olan iPhone SE açma kapama tuşu değişimi yaklaşık olarak 2 saat içerisinde tamamlanmakta ve cihaz çalışır durumda sizlere teslim edilmektedir.

iPhone SE açma kapama tuşu değişimi hizmeti için Kadıköy’de yer alan servisimize bizzat gelebilir, moto kurye talep edebilir ya da kargo ile ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone teknik servisimiz iPhone SE açma kapama tuşu değişimi sonrası 6 aylık servis güvencesi sunmaktadır. Bu güvenceden faydalanabilmeniz için servis sonrası garanti belgesini teslim almayı unutmanızı tavsiye ederiz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone SE Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

iPhone SE açma kapama tuşu değişimi için teknik servis arayışlarınızda Arifler iletişim kuruluşu olan Tamirci Abi size en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmeti sunmaktadır. Firmamız 20 yılı aşkın süredir İstanbul Kadıköy de telefon servisi ve iPhone teknik servisi olarak hizmet vermektedir.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü