iPhone 6S Plus Cep Telefonu Tamiri

iPhone 6S Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi

Tamirci Abi olarak her türlü iPhone arızaları için garantili çözümler sunmaktayız. iPhone açma kapama tuşu arızası oluştuğunda ise servisimizde titiz bir şekilde iPhone 6S Plus açma kapama tuşu değişimi yapılmaktadır.…

[ez-toc]

iPhone 6S Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Tamirci Abi olarak her türlü iPhone arızaları için garantili çözümler sunmaktayız. iPhone açma kapama tuşu arızası oluştuğunda ise servisimizde titiz bir şekilde iPhone 6S Plus açma kapama tuşu değişimi yapılmaktadır.

iPhone 6S Plus Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

Teknik servisimizde uygulanan fiyatlar piyasa koşullarına göre en ekonomik fiyatlar olup 6 ay servis garantili olarak hizmet vermekteyiz. Web sitemizden cihazınızın modelini seçim yaparak iPhone 6S Plus açma kapama tuşu değişim fiyatı hakkında doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

iPhone 6S Plus Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone power tuşu arızası ile ilgili çok sık şikayet almaktayız. Bu hususta teknik servisimiz iPhone 6S Plus açma kapama tuşu değişimi işlemi yaparak cihazınız sizlere çalışır durumda teslim etmektedir.

iPhone 6S Plus Açma Kapama Tuşu Tamiri

iPhone 6S Plus açma kapama tuşu tamir süreci profesyonellik isteyen bir süreçtir. Bu konuda uzman iPhone teknik servis personelimiz hassas ekipmanlar ile iPhone 6S Plus açma kapama tuşu değişim işlemini gerçekleştirmektedir.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Tamirci Abi tarafından yapılan parça değişimi işlemleri sırasında cihaz bilgilerine erişim sağlanmamaktadır. Yapılan işlem iPhone 6S Plus açma kapama tuşu değişimi olacağı için cihazda bilgi kaybı olmamaktadır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone teknik servisimize ulaşan cihazın içi temizliği tamamlandıktan sonra iPhone 6S açma kapama tuşu değişimi yapılır. Bu süreç yaklaşık olarak 2 saatlik bir işlemdir ve servis sonrası 6 aylık garantisi bulunmaktadır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Servisimizde yapılan tüm işlemlerde olduğu gibi iPhone 6S Plus açma kapama tuşu değişimi garanti süresi 6 ay olarak uygulanır. Kullanımdan kaynaklı arızalar dışında yeniden açma kapama tuşu arızası yaşamanız durumunda ücretsiz olarak iPhone açma kapama tuşu değişimi yapılır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 6S Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim tarafından tüm Türkiye’ye hizmet sunmak amacı ile hayata geçirilen Tamirci Abi’nin arkasında 20 yıllık tecrübe ve güven bulunmaktadır. Siz de güvenilir ve kaliteli iPhone teknik servis hizmeti arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü