iPhone XS Cep Telefonu Tamiri

iPhone XS Batarya Değişimi

iPhone XS telefonunuzda şarj problemi meydana geldiyse, telefonunuzun şarjı çok hızlı tükeniyorsa telefonunuzun bataryasında sorun olabilir. Şarjın hızlı bir şekilde tükenmesi sorunu yaşıyorsanız iPhone XS batarya değişimi işlemi yaptırmanız gerekmektedir.…

[ez-toc]

iPhone XS Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone XS telefonunuzda şarj problemi meydana geldiyse, telefonunuzun şarjı çok hızlı tükeniyorsa telefonunuzun bataryasında sorun olabilir. Şarjın hızlı bir şekilde tükenmesi sorunu yaşıyorsanız iPhone XS batarya değişimi işlemi yaptırmanız gerekmektedir.

iPhone XS Batarya Değişim Fiyatı

iPhone XS batarya değişim fiyatı iPhone telefonlarda farklı modellerde farklı fiyat şeklinde değişmektedir. Tamirci Abi web sitemizden telefon modelinizi seçerek batarya değişim işlemi fiyatını öğrenebilirsiniz. Tamirci Abi iPhone XS batarya değişimi sonrası 6 ay geçerli garanti belgesi sunmaktadır.

iPhone XS Batarya Arızası

iPhone XS batarya arızası orijinal şarj aleti kullanılmaması, cihazın şarjda kullanılması vb. sorunlar nedeniyle kaynaklanabilmektedir. Şarjın tam dolum sağlanmadan bitirilmesi ya da telefonun sık sık şarja takılması da batarya ömrünün kısalmasına neden olabilmektedir.

Tamirci Abi servisimizce batarya değişim işlemi sonrası bataryanızın uzun ömürlü olması sağlayacak kullanım bilgilerini teknik personelimizden talep edebilirsiniz.

iPhone XS Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone XS batarya değişimi donanımsal bir işlem olup telefonunuzdaki verilerde herhangi bir değişiklik oluşturmayacaktır. Batarya değişim işlemi için telefonunuzu uzman yetkili servis personelimize güvenle teslim edebilirsiniz.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi de gerçekleştirilen iPhone batarya değişimi yaklaşık olarak 30-45 dakika aralığında tamamlanabilecek bir işlemdir. Bununla birlikte İstanbul içindeki müşterilerimiz için moto kurye ile telefonunuzu servisimize ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca yerinde servis imkânıyla da iPhone XS batarya değişimi işlemini gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışındaki müşterilerimiz için firmamız yurtiçi kargo anlaşmalı olup ücretsiz gönderi imkânıyla telefonunuzu servisimize ulaştırabilirsiniz.

iPhone XS Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone XS batarya değişimi garanti süresi diğer donanımsal işlemlerde olduğu gibi 6 aylık süreyi kapsamaktadır. Gerekli parça değişimi sonrası aynı parçanın 6 aylık süre içerisinde arızalanması durumunda ücretsiz tamir imkânına sahip olacaksınız.

Telefon onarım işlemlerinden sonra size sunulacak olan garanti belgesini saklamayı unutmayınız. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone XS Batarya Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim olarak 20 yıldan fazla süredir telefon tamir hizmeti sunmaktayız. Uzman teknik personelimizle tüm telefon arızalarında garantili bir şekilde tamir hizmeti sunuyoruz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü