iPhone 11 Pro Max Cep Telefonu Tamiri

iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi

iPhone 11 Pro Max telefonunuzda şarj sorunu yaşıyorsanız, telefonunuzun şarjı hızlı bir şekilde tükeniyorsa telefonunuzun bataryasında problem olduğu söylenebilir. Telefonunuzun bataryasındaki sorunun çözümü için iPhone 11 Pro Max batarya değişimi…

[ez-toc]

iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 11 Pro Max telefonunuzda şarj sorunu yaşıyorsanız, telefonunuzun şarjı hızlı bir şekilde tükeniyorsa telefonunuzun bataryasında problem olduğu söylenebilir. Telefonunuzun bataryasındaki sorunun çözümü için iPhone 11 Pro Max batarya değişimi işlemi gerekli olmaktadır.

iPhone 11 Pro Max Batarya Değişim Fiyatı

iPhone 11 Pro Max batarya değişim fiyatı iPhone telefonların modeline göre değişkenlik gösterecektir. Tamirci Abi web sitemizden telefonunuzun modelini seçerek fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Tamirci Abi garantili olarak yapılan batarya değişim işlemi sonrası garanti belgesi alabilirsiniz.

iPhone 11 Pro Max Batarya Arızası

iPhone 11 Pro Max batarya arızasının birçok sebebi olabilmektedir. Bunların başında orijinal şarj aleti kullanılmaması, şarjın bitmeden sık sık şarja bağlanması iPhone 11 Pro Max telefonun şarj kalibresine dikkat edilmemesi vb. sorunlar nedeniyle kaynaklanabilmektedir.

Tamirci Abi tarafından gerçekleştirilecek olan batarya değişim işlemi sonrası bataryanın daha uzun ömürlü olması için yapmanız gereken işlemler hakkında teknik personelimizden bilgi alabilirsiniz.

iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone 11 Pro Max batarya değişim işlemi donanımsal bir işlem olup telefonunuzun bilgilerinde bir değişiklik olmadan telefonunuz size teslim edilecektir. Telefonunuzu güvenle Tamirci Abi servisine teslim edebilirsiniz. iPhone 11 Pro Max batarya değişim işlemi sonrası garanti belgenizi almayı unutmayınız.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi de gerçekleştirilen iPhone 11 Pro Max batarya değişim işlemi yoğunluğa bağlı olarak değişkenlik gösterse de 30-45 dakika süre içerisinde çözüme kavuşturulacaktır. Tamirci Abi vakit sorunu yaşayan müşterilerine moto kurye servis imkânı sunmaktadır.

Ayrıca yerinde servis olanağıyla telefonunuzun tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca İstanbul dışındaki müşterilerimiz için yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderi imkânı sunuyoruz.

iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone 11 Pro Max batarya değişim işlemi sonrası 6 ay geçerli garanti hizmeti sunuyoruz. iPhone 11 Pro Max batarya değişim işlemi sonrası 6 aylık süre zarfında arızalanması durumunda ücretsiz tamir hizmeti sunuyoruz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim olarak 20 yılı aşkın süredir sağladığı telefon tamir hizmetiyle İstanbul/Kadıköy’de servis hizmeti sunmaktayız. Tamirci Abi web sitemizden telefonunuzla ilgili tüm sorunlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü