iPhone 11 Cep Telefonu Tamiri

iPhone 11 Batarya Değişimi

iPhone 11 telefonunuzda şarjınız hızla tükeniyor ya da telefonunuz şarj olmuyor ise batarya probleminden kaynaklı bir sorun olabilir. Şarjınızın hızlı tükenmesi ya da şarj seviyesinin geç yükselmesi sorununun çözümü iPhone…
iPhone 11 Batarya Değişimiuzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 11 telefonunuzda şarjınız hızla tükeniyor ya da telefonunuz şarj olmuyor ise batarya probleminden kaynaklı bir sorun olabilir. Şarjınızın hızlı tükenmesi ya da şarj seviyesinin geç yükselmesi sorununun çözümü iPhone 11 batarya değişimi işlemidir.

iPhone 11 Batarya Değişim Fiyatı

iPhone 11 bataryasının değişim fiyatını cihazının modelini seçip öğrenebilirsiniz. iPhone serisi telefonların modeline göre fiyat farklılığı bulunmaktadır. Tamirci Abi iPhone 11 batarya değişimi sonrası bataryayı 6 ay geçerli garanti kapsamına almaktadır.

iPhone 11 Batarya Arızası

iPhone 11 batarya problemi telefonunuzun yanlış şarj edilmesinden ya da orijinal şarj aleti kullanılmamasından kaynaklanabilmektedir. Ayrıca şarj kalibrasyonuna dikkat edilmeden şarj edilmesi de batarya ömrünü etkileyen etmenler arasındadır.

Tamirci Abi olarak batarya problemi yaşadığınız telefonunuzun daha uzun batarya ömrü olabilmesi için yapmanız gereken işlemler bildirilecektir.

iPhone 11 Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone 11 batarya değişim işlemi sonrası telefonunuzun bilgilerinde bir değişiklik olmadan size sunulacaktır. Tamirci Abi teknik servisimiz donanımsal işlemlerde telefon bilgilerinde değişiklik olmayacak şekilde işlem yapmaktadır.

Tamirci Abi’de gerçekleştirilecek olan batarya değişim işlemi uzman teknik personelimizce gerçekleştirilecektir. Tamirci Abi güvencesiyle telefonunuzun tamir işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi de gerçekleştirilen iPhone 11 batarya değişim işlemleri 30-45 dakika süre zarfı içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca sizlere sunduğumuz moto kurye ve yerinde servis hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul dışındaki müşterilerimizin iPhone 11 batarya değişim işlemleri için firmamız yurt içi kargoyla anlaşmalı olup firmamıza ücretsiz kargo ile gönderim sağlayabilmektedirler.

iPhone 11 Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone 11 batarya değişimi işlemi sonrası garanti belgesi sunulmaktadır. Değişimi yapılan bataryanın garantisi 6 aylık bir süreyi kapsamaktadır. Telefonunuzun tamir işlemi sonrası size sunulacak olan garanti belgesini saklamanız gerekmektedir.

6 aylık süre içerisinde bataryada meydana gelebilecek arızalarda ücretsiz tamir imkânı ile hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 11 Batarya Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim 20 yılı aşkın süredir telefon tamir işlemlerinde Kadıköy’deki servis birimiyle hizmet sunmaktadır. Arifler iletişim bünyesindeki Tamirci Abi web sitesiyle de Türkiye geneline kargo ile gönderim imkânıyla hizmet sunmaktadır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü