Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Hoparlör Değişimi

Telefonların hoparlörünün bozuk olması, video ve müzik dinlerken hiç ses duymamamıza sebep olur. Hatta telefon ile görüşürken hoparlöre alıp konuşma imkanı bile olmaz. Cep telefonu hoparlör arızası genelde cızırtılı ses ile başlar. Hoparlörden cızırtılı ses gelmesi, telefonunuzun hoparlörünün veya hoparlör filtresinin arızalandığının belirtisidir.

Cep telefonu hoparlörü neden bozulur

Cep telefonu hoparlörünün bozulmasında en çok rastlanan durumlar tozlu ortamda kullanılan telefonlar ve sıvı temasın maruz kalmış telefonlardır. Bu durumda tespiti iyi yaparak gerekli parçaların değiştirilmesi gerekir.

Hoparlör değişimi sırasında bilgiler silinir mi?

Hoparlör değişim sırasında telefondaki hiçbir bilgiye zarar gelmez. Hoparlör değişimi yapılması için telefonların açılarak içindeki arızalı parçalar değiştirilerek yapılmaktadır. Bu arızalı parçaların değiştirilmesi, bilgilerin kaybolmasına silinmesi sebep oluşturacak bir işlem değildir.

Hoparlör değişiminde garanti süresi

Yaptığımız tamirlerinde ve onarımların tamamında olduğu gibi Hoparlör Değişimi işleminde de 6 ay (180 gün) garanti verilmektedir. Tamir işleminden sonra garanti süreniz boyunca size verilen garanti belgesi ile dilediğiniz zaman telefondaki hoparlör sorunu için servisimize gelip ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hoparlörün çalışması için genelde telefonlarda anakart’a bağlanmasını sağlayan parçalar ve filmler hasar görmektedir. Hoparlör sağlam olsa bile hoparlörün çalışmasını sağlayan parçalar arızalandığında ses sorunu yaşamaya devam edersiniz.

Telefonun hoparlörü ile ilgili sorun olup olmadığını anlayamıyorsanız ve bu yardıma desteğe ihtiyacınız var ise 0216 346 75 74 nolu telefondan veya 0546 725 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca whatsapp destek hattımızdan da hoparlör tamiri ile alakalı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Menü