Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone Tamiri

iPhone tamiri, bu alanda uzman olan teknik servisler tarafından sunulması gereken bir hizmettir. iPhone marka akıllı telefonlarda bazı istenmeyen durumlardan dolayı çeşitli bozulmalar görülebilir. Bu süreçte iPhone marka cihazları yakından tanıyan ve yüzde yüz orijinal yedek parçalar ile hizmet sunan firmalardan destek alınması gerekir.

iPhone tamir hizmetlerinde cihazların ömrünü önemli ölçüde yükseltecek uygulamalar yapılmaktadır. Bu sayede akıllı telefonun eskisi gibi verimli bir şekilde çalışması da sağlanmış olacaktır. iPhone marka ve model akıllı telefonların tamir işlemleri için de Tamirci Abi firmasına güvenilmesi tavsiye edilmektedir.

iPhone Tamiri Hizmetleri

iPhone tamiri için bu alanda kaliteli hizmet sunan teknik servislerden faydalanılması önerilmektedir. Özellikle de iPhone ekran değişimi gibi hizmetler için mutlaka orijinal yedek parçalar kullanan bir firmadan destek alınmalıdır. Kimi durumlarda iPhone marka cihazların garanti süreleri sona ermiş ya da ilgili arıza garanti kapsamına girmemiş olabilir. Böyle bir durumda da bu konuda uzmanlığı bulunan iPhone teknik servis firmalarından yararlanılabilir.

Bu tip firmaların bünyesinde iPhone marka akıllı telefonların çeşitli tamir ve parça değişim işlemleri yapılmaktadır. Tamirci Abi de bu konuda uzun zamandır hizmet sunan kaliteli ve güvenilir bir firma olmuştur.

iPhone cihazların anakart, ekran ya da hoparlör değişimleri gibi işlemler de bu firma tarafından sağlanmaktadır. Bu tip işlemler sayesinde iPhone marka akıllı telefonun ömrü de önemli ölçüde uzatılmış olacaktır.

iPhone Tamiri Fiyatları

iPhone tamiri hizmetlerinde en merak edilen detaylardan biri de tamir işlemleri için talep edilen ücretlerdir. iPhone servis dışında hizmet alınması durumunda akıllı telefon sahiplerinin ücret ödemeleri beklenmektedir.

Garanti kapsamında alınmayan hizmetlerde sunulan hizmete göre farklı fiyat tarifeleri de uygulanmaktadır. Bu konuda kaliteli hizmet ve orijinal parça kullanımı da fiyata etki edebilir.

Tamir hizmetlerinde akıllı telefonun ihtiyacına cevap verilecek konuda bir fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Tamir sürecinde kullanılan cihazlar ve işçilik için uçuk olmayan ama emeği karşılayan fiyatlar talep edilmektedir. Tamirci Abi firması da tamir fiyatları konusunda rakiplerini geride bırakan müşteri dostu bir yol izlemektedir.

iPhone Tamiri Hizmetleri Garanti Süresi Ne Kadar?

6 Ay geçerli garanti belgesi tüm iPhone tamiri hizmetleri işlemlerinden sonra size verilmektedir. Bu süre zarfında ürün arızalanması durumunda ücretsiz değişim ya da tamir imkânından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Tamiri Hizmetleri Teknik Servisi

Arifler iletişim bünyesindeki Tamirci Abi 20 yıllık deneyimiyle telefon tamir, bakım ve parça değişim işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul/Kadıköy deki Arifler iletişime telefonunuzu getirebilir kargo ile telefonunuzu bize gönderip tamir ettirebilirsiniz. Tamirci Abi iPhone yetkili teknik servisinde yapılacak olan donanımsal tüm işlemler 6 aylık garanti kapsamında sunulmaktadır.

Menü