Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Tamiri

Huawei tamiri için bu alanda uzun zamandır kaliteli hizmet sunma garantisi veren teknik servis firmalarından faydalanılmalıdır. Kimi durumlarda Huawei marka cihazların eskisi gibi düzgün çalışmadığı durumlar görülmektedir.

Bu tip durumlarda markanın garanti süresi dolmuş ya da ilgili arıza garanti kapsamına girmiyor olabilir. Bunun için de Huawei yetkili servisler adı altında hizmet veren bazı özel firmalardan faydalanılması gerekir.

Huawei marka akıllı cihazların tamirinde Tamirci Abi firması da kaliteli hizmet sunan bir firmadır. Firma, Huawei marka cihazların ilk günkü gibi verimli çalışması adına hem tamir hem de parça değişim hizmetleri sunmaktadır.

Huawei Tamiri Hizmetleri

Huawei tamiri için sunulan hizmetlerin başında akıllı cihazların parça değişim hizmetleri gelmektedir. Buna göre akıllı cihazda bir bölümün eskisi gibi çalışmadığı görülürse ilk önce tamir edilip edilmediğine bakılmaktadır. Fakat tamir işlemleri çoğunlukla basit sorunlara yönelik uygulanan bir yöntemdir.

Huawei anakart tamiri gibi hizmetler ile cihazın verimli bir şekilde çalışması hedeflenmektedir. Fakat tamirin de etkisiz kaldığı bazı durumlarda parça değişimi işlemlerinin uygulanması uygun görülmektedir. Bunun için de Huawei p10 lite ekran değişimi gibi bazı spesifik hizmetlerden faydalanılabilir.

Huawei tamir hizmetlerinde ilk iş olarak sorunun köküne inilmesi de önemlidir. Sorunun hangi sebeplerden dolayı ortaya çıktığının bulunması ile birlikte gerekli işlemlere başlanması gerekmektedir. Bunun için de Huawei marka akıllı cihazları yakından tanıyan uzman kişilerden destek alınması tavsiye edilir.

Huawei Tamiri Fiyatları

Huawei tamiri söz konusu ise bu konuda en çok merak edilen konuların başında tamir için talep edilen ücretler de yer alır. Huawei marka cihazların tamir ve parça değişim ücretleri yapılan işlemlere göre farklılık göstermektedir. Özellikle de parça değişim hizmetlerinde kullanılan yedek parçanın fiyata yansıma şekli oldukça farklıdır.

Tamirci Abi firması, hem tamir hem de parça değişim hizmetleri için kaliteli hizmet garantisi sunmaktadır. Firma, kaliteli ve güvenilir hizmet garantisine bir de uygun fiyat kampanyalarını da eklemektedir. Bu sayede Huawei cihazların güvenilir bir biçimde hem de uygun fiyatlara tamir edilmesi mümkündür.

Huawei Tamiri Hizmetleri Garanti Süresi Ne Kadar?

6 Ay geçerli garanti belgesi tüm Huawei tamiri hizmetleri işlemlerinden sonra size verilmektedir. Bu süre zarfında ürün arızalanması durumunda ücretsiz değişim ya da tamir imkânından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Tamiri Hizmetleri Teknik Servisi

Arifler iletişim bünyesindeki Tamirci Abi 20 yıllık deneyimiyle telefon tamir, bakım ve parça değişim işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul/Kadıköy deki Arifler iletişime telefonunuzu getirebilir kargo ile telefonunuzu bize gönderip tamir ettirebilirsiniz. Tamirci Abi Huawei yetkili teknik servisinde yapılacak olan donanımsal tüm işlemler 6 aylık garanti kapsamında sunulmaktadır.

Menü