Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Cep Telefonu Ekran Değişimi Kadıköy

Cep telefonu ekranları 3 ana parçadan olur. Görüntüyü aldığınız iç ekranı, parmağınızla dokunduğunuz dış camı ve dokunduğunuz algılayan dokunmatik filmi yeni çıkan telefonları bazılarında, home tuşu filmi ekrana bağlı olarak üretilmektedir.

Cep telefonu ekran değişimi, çoğu zaman telefon ekranına görüntü gelmeme sorununun çözümü oluyor. Cep telefonu ekran değişimi denildiği zaman, telefonun parmağınızla dokunduğunuz dış camı ve görüntüyü almanızı sağlayan iç ekranı ile beraber değişmektedir. Ekran değişim fiyatları marka ve modele göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bazı modellerin ekran değişim ücretleri, sıfır bir telefon fiyatına ulaşmaktadır.

A Kalite Ekran Değişimi

Tamirci Abi olarak orijinal ekran fiyatı yerine bazı telefonlarda %70 kadar daha uygun fiyatlar ile Tamirci Abi onaylı A kalite ekran değişimleri sunmaktayız. A kalite ekranlar tamir abi onaylı ekranları, size montajı yapılmadan önce dokunmatik ve görüntü kalitesini test etme imkanı sunmaktayız. A kalite ekran değişimleri için 6 ay garanti vermekteyiz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Orijinal Ekran Değişimi

Orijinal ekran değişim fiyatı, A kalite ekranlara göre biraz daha yüksek maliyetlidir. Sebebi ise orijinal ekran görüntü kalitesi ile A kalite ekranlara göre daha nettir. Bazı telefon modellerinda sadece orijinal ekran kullanılabilmektedir. A kalite yan sanayi seçeneği olmayan telefon modellerinde mecburen orijinal ekran kullanılmaktadır. Orijinal ekranların tamamı yetkili servislerden alınmaktadır. Orijinal ekran değişimleri 6 ay garanti vermekteyiz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Revize Ekran

Revize Ekran, orijinal hasar görmüş ekranların tamir edilip montaja ve satışa uygun hale gelmesidir. Revize ekranlar genelde telefonu kullanırken parmağınızla dokunduğunuz dış camı değiştirilip, görüntüyü aldığınız iç ekranı orijinal kalması durumudur. Bazı Revize ekranlarda, telefonun ekrandan kaynaklı dokunmatik sorunu olur. Bu tarz sorunu olan orijinal ekranın dokunmatik sorunu parça değiştirilerek giderilir. Revize ekran fiyatları A kalite ekran ile Orijinal ekranın arasında rakamlardır. Revize ekran değişimleri için 6 ay garanti vermekteyiz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü