iPhone 8 Cep Telefonu Tamiri

iPhone 8 Batarya Değişimi

iPhone 8 telefonunuz şarj almıyor ya da şarjı normalden daha hızlı bir şekilde tükeniyorsa telefonunuzda batarya sorunu olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumda gerekli batarya değişim işlemi sonrası telefonunuzun pil ömrü eski…

[ez-toc]

iPhone 8 Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 8 telefonunuz şarj almıyor ya da şarjı normalden daha hızlı bir şekilde tükeniyorsa telefonunuzda batarya sorunu olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumda gerekli batarya değişim işlemi sonrası telefonunuzun pil ömrü eski performansına geri gelecektir.

iPhone 8 Batarya Değişim Fiyatı

iPhone 8 batarya değişim fiyatı iPhone telefonunuzun modeline göre farklılık gösterecektir. Tamirci Abi web sitemizden telefonunuzun modelini seçerek tüm modellerde parça değişim işlemi fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

iPhone 8 Batarya Arızası

iPhone 8 batarya arızasına sebep olan pek çok etmen bulunmaktadır. Telefonunuzun orijinal adaptörle şarj etmemek ya da şarj kalibrasyonuna dikkat etmemek, telefonunuzu sık sık şarj etmek vb. pek çok sebep batarya ömrünü etkileyebilmektedir.

Tamirci Abi teknik servis personelimizden gerekli batarya değişim işlemi sonrası batarya ömrünün uzun olmasını sağlayacak bilgileri edinebilirsiniz. Tamirci Abi de yapılan donanımsal parça değişim işlemlerinde 6 ay geçerli garanti belgesini de almayı unutmayınız.

iPhone 8 Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone 8 batarya değişim işlemi donanımsal işlemlerden olduğu için belge, resim ve dokümanlara dokunulmadan işlem yapılmaktadır. Tüm bakım, tamir işlemlerinde alanında uzman Tamirci Abi iPhone teknik servis personelimize güvenle telefonunuzu emanet edebilirsiniz.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi de iPhone telefonların batarya değişim işlemi yaklaşık 30-45 dakika arasında değişebilen sürede tamamlanmaktadır. Firmamız vakit sorunu yaşayan müşterilerimiz için moto kurye hizmeti de sunmaktadır.

Ayrıca İstanbul içi müşterilerimiz için yerinde servis hizmeti de sunduğumuz olanaklar arasındadır. İstanbul dışı müşterilerimiz için ücretsiz kargo gönderi hizmetiyle de telefonlarınızı bize gönderebilirsiniz.

iPhone 8 Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone 8 batarya değişim işlemi sonrası diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi 6 aylık süreyi kapsamaktadır. iPhone 8 batarya değişim işlemi sonrası size verilecek olan garanti belgesini saklamayı unutmayınız.

Değişimi sağlanan parçanın bu 6 aylık süre içerisinde arızalanması durumunda ücretsiz tamir ya da parça değişim olanağı sunuyoruz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 8 Batarya Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim olarak 20 yıldan fazla süredir sürdürdüğümüz telefon tamir, bakım hizmetini Tamirci Abi web sitemizle tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde hizmet ağını arttırıp, geliştirmiş bulunmaktayız. Tüm telefon tamir işlemlerinizi güvenle Tamirci Abi teknik servis personeline uygun fiyatla yaptırabilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü