iPhone 6S Plus Cep Telefonu Tamiri

iPhone 6S Plus Batarya Değişimi

iPhone telefonlarda yaşanan batarya sorunlarının büyük bir çoğunluğu pil sağlığında meydana gelen kayıplardan kaynaklanmaktadır. Siz de telefonum şarj olmuyor, telefonun kendiliğinden kapanıyor ya da telefonumun şarjı çabuk bitiyor sorunu yaşıyorsanız…

[ez-toc]

iPhone 6S Plus Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone telefonlarda yaşanan batarya sorunlarının büyük bir çoğunluğu pil sağlığında meydana gelen kayıplardan kaynaklanmaktadır. Siz de telefonum şarj olmuyor, telefonun kendiliğinden kapanıyor ya da telefonumun şarjı çabuk bitiyor sorunu yaşıyorsanız Tamirci Abi de iPhone 6S Plus batarya değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone 6S Plus Batarya Değişim Fiyatı

Tamirci abi tarafından sunulan kaliteli ve garantili hizmetin yanında en uygun iPhone 6S Plus batarya değişim fiyatı da yer almaktadır. Güncel iPhone 6S Plus batarya değişim fiyatı hakkında bilgi almak için teknik servisimizi arayabilirsiniz.

iPhone 6S Plus Batarya Arızası

iPhone telefonlarda en sık yaşanan sorunların başında iPhone 6S Plus batarya arızası yer alır. iPhone batarya arızasının temel kaynağında ise hatalı şarj etme alışkanlıklarına bağlı olarak cihazın pil performansındaki kayıplar bulunmaktadır.

Şarjın hızlı bitmesi ya da cihazın şarj olmaması gibi sorunlar ile ortaya çıkan iPhone 6S Plus batarya arızası kısa sürede çözüme kavuşturulmaz ise telefonun kullanımı güçleşmektedir.

Tamirci Abi iPhone teknik servisi tarafından yapılacak olan iPhone 6S Plus batarya değişimi 6 ay garanti kapsamı içerisindedir.

iPhone 6S Plus Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone batarya değişimi işlemleri bu konuda uzman teknik servis personelimiz tarafından yapılır. Uzmanlık ve hassas ekipman gerektiren iPhone 6S Plus batarya değişimi sırasında cihazda ver kaybı olmamaktadır.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

45 Dakikalık bir süreç içerisinde Tamirci Abi Kadıköy teknik servisince iPhone 6S Plus batarya değişimi yapılmaktadır. Dileyen müşterilerimiz için moto kurye ve yerinde servis imkanı da sunulmaktadır. İstanbul dışındaki müşterilerimize özel iPhone 6S Plus batarya değişimi için ücretsiz kargo hizmeti yer almaktadır.

iPhone 6S Plus Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi de yapılacak olan iPhone 6S Plus batarya değişimi sonrası verilen garanti süresi 6 ay olarak uygulanmaktadır. Bu süreç içerisinde kullanıcı hatası dışındaki batarya sorunları ücretsiz olarak yapılır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 6S Plus Batarya Değişimi Teknik Servisi

20 Yılı aşan bir tecrübeye sahip Arifler İletişim iştiraki olan Tamirci Abi iPhone 6S Plus teknik servisi hususunda profesyonelce hizmet sunmaktadır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü