iPhone XS Max Cep Telefonu Tamiri

iPhone XS Max Batarya Değişimi

iPhone XS telefonunuzda şarj problemi yaşıyorsanız, şarjınız çabuk tükeniyor ya da geç doluyorsa telefonunuzun bataryasında problem olma ihtimali bulunmaktadır. Böyle bir sorunun çözümü için yapılması gereken işlem iPhone XS Max…

[ez-toc]

iPhone XS Max Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone XS telefonunuzda şarj problemi yaşıyorsanız, şarjınız çabuk tükeniyor ya da geç doluyorsa telefonunuzun bataryasında problem olma ihtimali bulunmaktadır. Böyle bir sorunun çözümü için yapılması gereken işlem iPhone XS Max batarya değişimi işlemidir.

iPhone XS Max Batarya Değişim Fiyatı

iPhone XS Max batarya değişim fiyatı iPhone telefonunuzun modeline göre farklılık gösterecektir. Tamirci Abi web sitemizden telefonunuzun modelini seçerek batarya değişim işleminin ücretini öğrenebilirsiniz.

Tamirci Abi de yapılan donanımsal işlemlerde 6 aylık süreyi kapsayan garanti hizmeti sunulmaktadır.

iPhone XS Max Batarya Arızası

iPhone XS Max batarya arızası genellikle cihazın şarj dolum işlemine dikkat edilmemesi ya da şarj adaptörünün orijinal olmamasından kaynaklıdır. Şarjın bitmesine yakın tam dolum sağlanmadan şarjdan alınması da batarya sorunlarına yol açabilmektedir.

Tamirci Abi teknik servis personelimize talep ettiğiniz takdirde batarya değişim işlemi sonrası bataryanızın uzun ömürlü olması için şarj kalibrasyonu hakkında bilgi alabilirsiniz.

iPhone XS Max Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone XS Max batarya değişimi işlemi kişisel verilerinizde bir değişiklik gerektirecek bir işlem değildir. iPhone XS Max batarya değişim işlemi için tamirci abi uzman teknik servisimize güvenle telefonunuzu teslim edebilirsiniz.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone XS Max batarya değişimi işlemi yaklaşık olarak 30-45 dakika süreyi kapsayan bir işlemdir. Servisimizin yoğunluğuna bağlı olarak bu süre daha da kısa sürebilmektedir.

Vakit sorunu yaşayan müşterilerimiz için İstanbul içi moto kurye ve yerinde servis hizmeti de sunduğumuz ayrıcalıklar arasındadır. İstanbul dışı müşterilerimiz için yurtiçi kargo ücretsiz gönderi imkânıyla da telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

iPhone XS Max Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone XS Max batarya değişimi sonrası size 6 ay süreyle geçerli garanti hizmeti sağlamaktayız. Yapılacak donanım değişikliği sonrası garanti belgesini almayı unutmayınız. Size verilecek olan garanti belgesini kullanarak tamiri sağlanan parçanın 6 aylık süre içerisinde arızalanması durumunda ücretsiz tamir imkânı sunuyoruz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone XS Max Batarya Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim olarak İstanbul/Kadıköy’deki servisimizde 20 yıldan fazla süredir telefon tamir, bakım hizmeti sunuyoruz. Tamirci Abi web sitemizden telefonlar hakkında bilgi alabilir, merak ettiğiniz tüm konularda iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü