Yerinde Servis Talep Formu

Telefonunuz bozuldu ve tamirciye gitmek istemiyorsanız ev, ofis, işyeri, fabrikanıza gelerek uzman teknisyenimiz ile yerinde cep telefonu tamiri yapıyoruz. YERİNDE SERVİS HİZMETİ SADECE İSTANBUL İÇİN GEÇERLİDİR. Yerinde tamir hizmeti alabileceğiniz marka ve modeller için lütfen servisimizi arayın.

  Adınız ve Soyadınız *

  Telefon Numaranız *

  E-posta Adresiniz *

  Yerinde almak istediğiniz tamir hizmeti, yaşadığınız sorun ve cihazınız nedir? *

  Yerinde Cep Telefonu Tamir Hizmeti

  Yerinde cep telefonu tamir hizmeti almak isteyenlere Tamirci Abi olarak son teknoloji, tecrübeli telefon tamir servislerimizi sunuyoruz. Diğer servislerin yanında yerinde cep telefonu tamiri denildiğinde akla ilk gelen servislerden biri olarak, 2002 yılından beri telefon parça tamirleri ve telefon parça değişimleri yapan güvenilir bir servis olarak ön plana çıkmaktayız. Yerinde cep telefonu tamiri yapan deneyimli nadir servislerden biriyiz.

  İsteyen müşterilerimiz için yerinde cep telefonu tamiri hizmetimiz ile onların istedikleri noktaya gelerek cihazlarını yerinde tamir ediyoruz. Bu tamirlere ekran değişimi gibi en sık başvurulan popüler seçeneklerden Ekran, Batarya, Açma Kapama Tuşu, Arka Cam, Arka Kamera, Home Tuşu, Hoparlör, Kasa ve Arka Kapak, Kulaklık Soketi, Mikrofon, Ön Kamera, Şarj Entegresi, Şarj Soketi, Yakınlık Sensörü veya buna benzer diğer tüm gelişmiş hizmetlerimiz dahildir. Cihazınızın her türlü sorununu yerinde çözüme kavuşturuyoruz.

  İnsan hayatının vazgeçilmezi haline gelen cep telefonları bozulunca stres de ardından geliyor. Hem tamirci bulma hem de kişisel verilerin korunması endişesi yaşanıyor. Ama şimdi bu korkuyu geride bırakacak bir uygulama var. Artık tamirci, cep telefonu sahibinin ayağına geliyor.
  Cep telefonların önemi artık tartışılmaz.

  Gündelik hayattaki bütün işler cep telefonları ile hallediliyor. Kişisel bilgiler onda saklanıyor. Kullanıcıların en büyük korkusu ise cep telefonlarının bozulması. Tamircide geçen zaman hem kişileri strese sokuyor hem de işlerin aksamasına neden olabiliyor. Bozulan telefonlar için tamirci arama ve günlerce bekleme devri bitti artık tamirciniz adresinize geliyor.

  İphone tamiri için bu sayfayı tıklayın.
  Menü