Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Kasa ve Arka Kapak Değişimi

Cep telefonu kasa değişimi veya arka kapak değişimi yapılacak telefonların bazılarında orta kasa, bazılarında orta dış kasa ile arka kapak birlikte değişimi yapılmaktadır.

Günümüzde telefonların ebatları büyüdüğü için ve artık bu akıllı telefonlar bilgisayar gibi kullanıldığı için bütün gün sürekli elimizde tutmaya çalışıyoruz.

Telefonlar sürekli elimizde kullandığımız için bazen bizim dikkatsiz davranmamız ile , bazı zamanlarda elimizde telefonu kullanırken başka birinin dikkatsizce çarpmasından dolayı yere düşmektedir.

Cep telefonunun arka cam ile ön ekran arasında kalan ve genelde demir alaşımlı madde kullanılan yeni telefonlardaki orta kasalar darbe esnasında düzeltilemeyecek seviyede ezilmektedir. Bu model telefonlarda kasa değişim işlemi biraz uzun sürmektedir.

Bazı telefonların kasası, arka kapak ile birleşik gelmektedir. Bu modellerin ise kasa değişimi en zahmetsiz ve çabuk teslim edilebilen telefon modelleridir.

Telefonumun Kasası Yamuldu Ne Yapmalıyım

Telefonun kasası yamuldu ise, telefonun kasasındaki yamukluğun başladığı yer çok önemlidir. Telefon kasası yamulma olduktan sonra, telefonun ekranında lekelenmeler başlayabilir.

Eğer telefonda yamulma oluştuktan sonra, telefonunuzun çalışmasında bir sorun başladı ise, telefonun anakartın olduğu bölümden yamulmuş olma ihtimali var. Bu durum, telefonda geri dönüşü olmayan kalıcı hasarlara sebep verebilir.

Böyle bir durum ile karşılaşırsanız telefonu güvenilir bir servise göndermenizi öneririz. Unutmayın telefonların en önemli parçası olan anakart, telefonun kasasına montajlıdır.

Telefon Kasası Düzelti̇lmesi̇ Nasıl Yapılır

Telefon kasası düzeltmek için, önce ekranı sorunsuz bir şekilde çıkartmak gerekmektedir. Ekranı çıkarttıktan sonra anakartı telefonun kasasında çıkartarak, kasa düzeltme işlemine başlanmaktadır.

Kasa ve Arka Kapak değişimi sırasında bilgiler silinir mi?

Kasa ve arka kapak değişim sırasında telefondaki hiçbir bilgiye zarar gelmez. Kasa ve arka kapak değişimi yapılması için telefonların açılarak içindeki arızalı parçalar değiştirilerek yapılmaktadır. Bu arızalı parçaların değiştirilmesi, bilgilerin kaybolmasına silinmesi sebep oluşturacak bir işlem değildir.

Kasa ve Arka Kapak değişiminde garanti süresi

Yaptığımız tamirlerinde ve onarımların tamamında olduğu gibi kasa ve arka kapak değişimi işleminde de 6 ay (180 gün) garanti verilmektedir. Tamir işleminden sonra garanti süreniz boyunca size verilen garanti belgesi ile dilediğiniz zaman telefondaki kasa ve arka kapak sorunu için servisimize gelip ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Telefonun kasa ve arka kapak ile ilgili yardıma desteğe ihtiyacınız var ise 0216 346 75 74 nolu telefondan veya 0546 725 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca whatsapp destek hattımızdan da kasa ve arka kapak tamiri ile alakalı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Menü