Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Arka Cam Değişimi

Cep telefonu arka cam değişimi, yeni modellerin arka bölümlerininde cam olmasında kaynaklı artık yeni bir tamir hizmeti olarak ortaya çıkmıştır. Arka cam değişim işlemi samsung, huawei, xiaomi gibi markalarda özel vakumlu ısıtıcılı makinelerde yapılırken, iphone arka cam değişim işlemi özel lazer makinelerde yapılmaktadır.

Cep telefonu arka cam deği̇şi̇mi̇nde di̇kkat edi̇lmesi̇ gerekenler

Cep telefonu arka cam değişim işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli parça telefonların kablosuz NFC özelliğine zarar vermemektir. telefonlardaki NFC özelliğini sağlayan bu parça, telefonunuzu kablosuz şarj etmeye ve cep telefonunuzdan temassız ödeme yapmanız gibi bir çok özelliğe etken bir parçadır. Bu parça telefonlarda genelde arka camların altında bulunur ve çok ince hassas bir parçadır.

Ayrıca arka cam değişim işlemi yapıldıktan sonra düzgünce telefonun arka camı kasaya montajı özel yapıştırıcılarla yapıştırılıp, ilerleyen zamanlarda arka cam kapağının yerinden çıkmaması sağlanmalıdır.

Arka cam deği̇şi̇mi̇ sonrası bi̇lgi̇ler si̇li̇ni̇r mi̇ ?

Arka cam değişimi sonra telefondaki bilgileriniz silinmez ve telefon kullanımıza kaldığınız yerden hiç bir sorun teşkil etmeden devam edebilirsiniz. Servisimizde yapılan arka cam değişimlerinde, telefonu servise alırken ve serviste işlemi tamamlandıktan sonra testleri yapılarak müşteriye teslim edilir.

Yaptığımız arka cam değişimlerinde, kasada darbe ve yamukluk yok ise görünüm ve kullanılabilirlik açısından telefonu sıfır aldığınız zamanki haline geri döner.

Arka cam değişiminde garanti süresi

Yaptığımız tamirlerinde ve onarımların tamamında olduğu gibi arka cam değişimi işleminde de 6 ay (180 gün) garanti verilmektedir. Tamir işleminden sonra garanti süreniz boyunca size verilen garanti belgesi ile dilediğiniz zaman telefondaki arka cam sorunu için servisimize gelip ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yardıma desteğe ihtiyacınız var ise 0216 346 75 74 nolu telefondan veya 0546 725 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca whatsapp destek hattımızdan da arka cam değişimi ile alakalı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Menü