Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo ekran değişimi fiyatlandırması

Oppo ekran değişimi 2021 fiyat listesi. Oppo A5 2020, A5S, A9 2020, AX7 2020, RX17 NEO, RENO Z,A31, A52, A53, A72, A91 ekran değişimi fiyatı.

Oppo akıllı telefon ekran değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece ekran değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz oppo modellerinde İletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. Oppo ekran değişimi sayfamızdan A Kalite, Orijinal, Cam / Dokunmatik ekran tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Oppo ModeliOppo Ekran Değişimi Fiyatı
Oppo RX17 NEO Fiyat Sorunuz
Oppo A5 2020Fiyat Sorunuz
Oppo A5S Fiyat Sorunuz
Oppo A9 2020 Fiyat Sorunuz
Oppo AX7 2020 Fiyat Sorunuz
Oppo RX17 PRO Fiyat Sorunuz
Oppo RENO Z Fiyat Sorunuz
Oppo A31 Fiyat Sorunuz
Oppo A52 Fiyat Sorunuz
Oppo A53 Fiyat Sorunuz
Oppo A72 Fiyat Sorunuz
Oppo A91 Fiyat Sorunuz

Oppo Ekran Değişimi

Oppo telefonunuzun ekranında kırık ve çatlaklar kullanımınızı zorlaştırıyor mu? Bu dertten kurtulmanın en kolay yolu Tamirci Abi güvencesi ile Oppo ekran değişimi yaptırmaktır. Kısa sürede Oppo telefonunuz ilk günkü görünümüne kavuşacak.

Oppo Ekran Değişim Fiyatı

Oppo ekran değişim fiyatı öğrenmek için bize cihaz modelinizi iletmeniz yeterli olmaktadır. Oppo cihaz modeline göre ekran değişim fiyatları farklı olabilmektedir.

Oppo Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Oppo ekran değişimi esnasında Oppo yetkili teknik servisi personelimizce yapılacak oln işlemler cihazda ver kaybı oluşturmaz. Güvenli bir şekilde ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız 20 yıllık tecrübeye sahip firmamızı tercih edebilirsiniz.

Oppo Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Oppo ekran arızası oluştuğunda en sık merak edilen husus cam mı ekran değişimi mi yapılacağıdır. Bu konu teknik servis personelimizce açıklığa kavuşturulacak ve size tüm bilgiler verilecektir.

Zira sadece cam hasarlarında ekran değişimi yerine cam değişimi yeterli görülebilmektedir.

Oppo Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi teknik servis personelimiz aracılığı ile yapılacak olan Oppo ekran değişimi işlemi maksimum 20 dakika sürmektedir.

Çok kısa bir zaman çerisinde gerçekleştirilen Oppo ekran değişimi esnasında ücretsiz olarak ahize ve hoparlör temizliği yapılmaktadır.

Oppo Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

Oppo ekran değişimi yapılacağı zaman teknik servis personelimiz sizden ekran seçimi yapmanızı isteyecektir. Oppo ekran değişimi yapılırken 2 tip ekran kullanılır.

Orijinal Oppo marka ekran kullanımında çok daha net bir görüntü elde ederken dayanıklılık açısından da daha sağlamdır. Diğer bir seçenek ise Orijinale en yakın kalitede olan A kalite yan sanayi ekran kullanımıdır.

Oppo Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Oppo ekran değişimi işlemi sonrasında firmamız 6 ay garanti sunmaktadır. Garanti süresince oluşacak ekran bazlı hatalarda ücretsiz olarak parça değişimi yapılacaktır. Düşme, çarpma gibi kullanıcı hataları ise maalesef garanti kapsamına dahil değildir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Ekran Değişimi Teknik Servisi

Oppo ekran değişimi talepleriniz Arifler iletişim bünyesinde hizmet veren Tamirci Abi tarafından özenle yerine getirilmektedir. 20 Yıllık tecrübe ile tanışmak ve hizmet almak isteyen müşterilerimizi servisimizde konuk etmekten memnuniyet duyarız.

Menü