Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo ekran değişimi fiyatlandırması

Oppo ekran değişimi 2021 fiyat listesi. Oppo A5 2020, A5S, A9 2020, AX7 2020, RX17 NEO, RENO Z, RENO 3, RENO 3 PRO, FİND X, RENO 9 PRO, RENO4 PRO, RENO 5 PRO, RENO 6 PRO,A31, A52, A53, A72, A91, ekran değişimi fiyatı.

Oppo akıllı telefon ekran değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece ekran değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz oppo modellerinde İletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. Oppo ekran değişimi sayfamızdan A Kalite, Orijinal, Cam / Dokunmatik ekran tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Oppo ModeliOppo Ekran Değişimi Fiyatı
Oppo RX17 NEO Fiyat Sorunuz
Oppo A5 2020Fiyat Sorunuz
Oppo A5S Fiyat Sorunuz
Oppo A9 2020 Fiyat Sorunuz
Oppo AX7 2020 Fiyat Sorunuz
Oppo RX17 PRO Fiyat Sorunuz
Oppo RENO Z Fiyat Sorunuz
Oppo A31 Fiyat Sorunuz
Oppo A52 Fiyat Sorunuz
Oppo A53 Fiyat Sorunuz
Oppo A72 Fiyat Sorunuz
Oppo A91 Fiyat Sorunuz

Oppo Ekran Değişimi

Oppo telefonunuzun ekranında kırık veya çatlaklar, yeşil ve pembe çizgiler, piksel kayıpları ve mürekkep akıntısı varsa, kullanımınızı zorlaştırabilir ve cihazınızın görünümünü olumsuz etkileyebilir. Bu sorundan kurtulmanın en kolay yolu, Tamirci Abi güvencesiyle Oppo ekran değişimi yaptırmaktır. Uzman ekibimiz kısa sürede Oppo telefonunuzun ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlayacak ve sorunsuz bir kullanım deneyimi sunacaktır.

Oppo Ekran Değişim Fiyatı

Oppo ekran değişim fiyatını öğrenmek için lütfen cihazınızın modelini belirtin. Oppo cihaz modellerine göre ekran değişim fiyatları değişiklik gösterebilir. Size en doğru fiyat teklifini verebilmemiz için hangi Oppo modeline sahip olduğunuzu bilmemiz gerekmektedir. Lütfen cihazınızın modelini belirtin, böylece size yardımcı olabiliriz.

Oppo Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Oppo ekran değişimi işlemi sırasında, Oppo yetkili teknik servisi personelimiz tarafından yapılan işlemler cihazınızdaki veri kaybına neden olmaz. Güvenli bir şekilde ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız, 20 yıllık tecrübeye sahip firmamızı tercih edebilirsiniz.

Böylece cihazınızı güvenle teslim ederek, verilerinizin korunmasını sağlayabilirsiniz.

Oppo Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Oppo cihazlarında ekran arızası oluştuğunda, genellikle kullanıcıların merak ettiği konulardan biri cam mı değişmesi gerektiği yoksa ekran mı değişmesi gerektiğidir. Bu konuyla ilgili açıklamalar ve gerekli bilgilendirmeler, teknik servis personelimiz tarafından detaylı bir şekilde sağlanacaktır.

Çoğu durumda, sadece cam hasarı varsa ekran değişimi yerine sadece cam değişimi yapılabilir. Ancak ekranın dokunmatik fonksiyonlarını yerine getirmemesi, İç ekranda siyah leke, yeşil ve pembe çizgiler ve mürekkep akıntısı olması durumunda tam bir ekran değişimi gerekebilir.

Hangi işlemin yapılması gerektiğine karar vermek için cihazınızın durumu teknik servis personelimiz tarafından detaylı olarak incelenecektir.

Oppo Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi teknik servis personelimiz aracılığı ile yapılacak olan Oppo ekran değişimi işlemi maksimum 60 dakika sürmektedir.

Çok kısa bir zaman çerisinde gerçekleştirilen Oppo ekran değişimi esnasında ücretsiz olarak ahize ve hoparlör temizliği yapılmaktadır.

Oppo Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

Oppo ekran değişimi yapılırken, teknik servis personelimiz size ekran seçimi konusunda bir seçenek sunacaktır. Genellikle iki tür ekran seçeneği bulunmaktadır: orijinal Oppo marka ekranlar ve A kalite yan sanayi ekranlar.

Orijinal Oppo marka ekranlar, daha net bir görüntü sağlarken dayanıklılık açısından da daha güvenilirdir. Diğer yandan, A kalite yan sanayi ekranlar, orijinale en yakın kalitede olup genellikle daha ekonomik bir seçenektir. Hangi ekranın kullanılacağına karar vermek size bağlıdır ve teknik servis personelimiz sizin talebiniz doğrultusunda hareket edecektir.

Oppo Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Oppo ekran değişimi işlemi sonrasında firmamız tarafından 6 ay garanti sunulmaktadır. Bu garanti süresi boyunca, ekranla ilgili herhangi bir arıza durumunda ücretsiz olarak parça değişimi yapılmaktadır. Ancak, düşme, çarpma gibi kullanıcı kaynaklı hatalar maalesef garanti kapsamı dışındadır. Garanti süresi içinde oluşabilecek ekran bazlı hatalarda, garanti kapsamına giren durumlar için gerekli onarımlar ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Ekran Değişimi Teknik Servisi

Oppo ekran değişimi taleplerinizi titizlikle karşılayan Tamirci Abi, öncü bir hizmet sağlayıcısıdır. Cep telefonu tamiri sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimiyle bilinen firmamız, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. 20 yıllık tecrübemizle, siz değerli müşterilerimizi servisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Menü