Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Batarya değişimi

Batarya değişimi gelişen teknoloji ile beraber telefon kullanıcıların yapacağı bir işten çıkarak teknik servis hizmeti veren telefon tamircileri tarafından yapılabilecek bir duruma geldi. Günümüzde kullanılan telefonların bataryalarının yeni batarya ile değiştirilmesi için telefonların ekranlarının veya arka kapaklarının, yeri geldiği zaman kasasının sökülmesi gerekmektedir.

Eskiden telefon bataryası değiştirmek için basitçe ve sadece el ile arka kapağı sökerek bataryayı çıkartıp değiştirebiliyorduk. Şimdi ise telefon bataryasını değiştirmek için dikkatlice işlem yapılmazsa telefona zarar verebilecek seviyeye geldi.

Yetkili servislerin uyguladıkları yüksek fiyat ve uzun bekleme sürelerini göz önüne alarak, müşterilerimiz hızlıca batarya ve pil değişim hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız batarya değişimlerinde 6 ay garanti vermekteyiz. Detaylı Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Batarya değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

Teknoloji bu duruma gelince müşterilerimizde batarya değişimi sonrası bilgiler silinir mi? sorusunu birçok kez sormaktadır. Bu konuya kesin bir cevap vermek isteriz. Cep telefonu batarya değişimi sonra bilgiler kesinlikle silinmez.

Hoparlör değişim ne kadar sürer?

Cep telefonu batarya değişim işlemi ortalama 15 dakika ile 60 dakika arasında telefon modeline göre değişmektedir. iPhone telefon modellerinde batarya değişim işlemi için müşterilerimize özel yerinde tamir hizmeti vardır. Yerinde tamir hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcılar, belirttiği adrese yetkili teknisyenler ulaşarak müşterimizin yanında bataryasını değiştirmektedir.

Cep telefonu bataryası neden bozulur?

Batarya değişimi sonrası telefon kullanma süresi gözle görülür bir şekilde artış göstermektedir. Batarya şişmesi telefonların ekranlarının veya arka cam kapaklarının telefondan ayrılmasını sağlamaktadır. Batarya şişme olayı biraz daha fazlalaştığı zaman telefonların ekranlarını veya arka cam kapaklarının kırılmasına neden olabilmektedir.

Cep telefonu bataryası ile ilgili sorun olup olmadığını anlayamıyorsanız ve bu yardıma desteğe ihtiyacınız var ise 0216 346 75 74 nolu telefondan veya 0546 725 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca whatsapp destek hattımızdan da hoparlör tamiri ile alakalı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Menü