iPhone 6 Cep Telefonu Tamiri

iPhone 6 Batarya Değişimi

iPhone 6 telefonunuzun şarjı kısa sürede bitiyor, tam şarj olmuyor ya da telefonunuz %20 seviyesinde kapanıyor ise yaşadığınız sorun bataryanın ömrünü tamamlamasından kaynaklanmaktadır. Bu durumda Tamirci Abi iPhone teknik servisi…

[ez-toc]

iPhone 6 Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 6 telefonunuzun şarjı kısa sürede bitiyor, tam şarj olmuyor ya da telefonunuz %20 seviyesinde kapanıyor ise yaşadığınız sorun bataryanın ömrünü tamamlamasından kaynaklanmaktadır.

Bu durumda Tamirci Abi iPhone teknik servisi tarafından iPhone 6 batarya değişimi yapılarak sorununuza çözüm bulunmaktadır.

iPhone 6 Batarya Değişim Fiyatı

Tamirci abi tarafından yapılacak olan iPhone 6 batarya değişimi işleminde uygulanan fiyatlar döviz kuruna bağlı olarak değişim gösterebilmektedir. Bu nedenle web sitemizden cihaz modelini seçim yaparak ya da müşteri hizmetlerimizi arayarak iPhone 6 batarya değişim fiyatı hakkında bilgi almanız mümkündür.

iPhone 6 Batarya Arızası

iPhone 6 batarya arızası sorunu ile baş başa kaldığınızda bu durum oldukça can sıkıcı olabilmektedir. Telefonunuzun şarjının %20 seviyesine gelmeden kendiliğinden kapanması, tam dolum şar olmaması gibi sorunların temelinde iPhone batarya ömrünün azalmasından kaynaklı olmaktadır.

Cihazınızın ayarlar kısmında yer alan pil sağlığı bölümünden bataryanızın çalışma kapasitesini görmeniz mümkündür.

iPhone 6 Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Yedek parça değişimi olarak gerçekleştirilen iPhone 6 batarya değişimi işlemi sırasında cihaz içerisinde bulunan bilgilere erişim sağlanmamaktadır. Bu nedenle batarya değişimi sonrası bilgilerde silinme olmamaktadır.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone batarya arızası ile ilgili sorun yaşıyorsanız Tamirci Abi iPhone teknik servisi olarak sadece 45 dakika içerisinde batarya değişimi işlemini tamamlamaktayız.

İstanbul içerisindeki müşterilerimiz yerinde servis hizmeti dışında moto kurye hizmetinden yararlanabilmektedir. İstanbul dışındaki müşterilerimiz için ise ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur.

iPhone 6 Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone 6 batarya değişimi işlemi sonrasında 6 ay süreli Tamirci Abi garantisi verilmektedir. iPhone batarya değişimi sonrası yeniden iPhone 6 batarya arızası yaşamanız halinde ise garanti süresi içerisinde ücretsiz hizmet sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 6 Batarya Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi iPhone teknik servisimiz Arifler iletişim bünyesinde hizmet vermektedir. İstanbul Kadıköy de 20 Yılı aşkın tecrübeyi Tamirci Abi ismi ile tüm Türkiye’ye sunma amacı ile çıktığımız bu yolda sizler için kaliteli hizmetin, güvenin tek adresi olmayı hedeflemekteyiz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü