iPhone 11 Pro Cep Telefonu Tamiri

iPhone 11 Pro Batarya Değişimi

İPhone 11 Pro telefonunuzda şarj problemi meydana geldiğini fark ettiğinizde ya da telefonunuz şarj almıyor, şarjı çabuk tükeniyor vb. sorunlar yaşıyorsanız yapılması gereken işlem İPhone 11 Pro batarya değişimi işlemidir.…

[ez-toc]

iPhone 11 Pro Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

İPhone 11 Pro telefonunuzda şarj problemi meydana geldiğini fark ettiğinizde ya da telefonunuz şarj almıyor, şarjı çabuk tükeniyor vb. sorunlar yaşıyorsanız yapılması gereken işlem İPhone 11 Pro batarya değişimi işlemidir.

İPhone 11 Pro Batarya Değişim Fiyatı

İPhone 11 Pro bataryasının değişim işlemi iPhone telefonunuzun modeline göre farklılık göstermektedir. Tamirci Abi web sitemizden telefon modelinizi seçerek İPhone 11 Pro batarya değişim fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

Tamirci abi de gerçekleştirilen batarya değişim işlemlerinde 6 aylık garanti hizmeti sunulmaktadır.

İPhone 11 Pro Batarya Arızası

İPhone 11 Pro batarya arızası sorunu yaşayan kullanıcılar çoğunlukla orijinal şarj aleti kullanmama, yanlış şarj ya da şarj kalibrasyonuna dikkat etmeme, sık sık şarj etme vb. sebepler nedeniyle batarya ömrünün tükenmesini sağlamaktadır.

Tamirci abi İPhone 11 Pro batarya değişim işlemi sonrası bataryanın uzun ömürlü olmasını sağlayacak bilgileri teknik personelimizden öğrenebilirsiniz.

İPhone 11 Pro Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

İPhone 11 Pro batarya değişim işlemi kişisel verilerinizde bir değişiklik oluşturmayacaktır. Alanında uzman yetkili personelimizce yapılacak olan batarya değişim işlemi sonrası telefon bilgilerinizde değişiklik olmadan telefonunuz size teslim edilecektir.

Tamirci abi de gerçekleştirilecek olan batarya değişim işlemleri için firmamıza güvenle telefonunuzu teslim edebilirsiniz.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi de İPhone 11 Pro batarya değişim işlemleri 30 ile 45 dakika arasında değişkenlik göstermektedir. Yoğunluğa bağlı olarak bu süre azalabilmektedir. Ayrıca firmamız İstanbul içi moto kurye imkânıyla telefonunuzu bulunduğunuz adresten alabilmektedir.

Bununla birlikte yerinde servis imkânıyla teknik personelimizin yerinde sorunu çözme imkânı da size sunulan hizmetler arasındadır. İstanbul dışı müşterilerimiz için firmamız yurtiçi kargo anlaşmalı olup telefonunuzu ücretsiz gönderiyle firmamıza gönderebilirsiniz.

İPhone 11 Pro Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

İPhone 11 Pro batarya değişim işlemi sonrası bataryada geçerli garanti hizmeti 6 aylık bir süreyi kapsamaktadır. Tamir işlemi sonrası verilecek olan garanti belgesini saklamanızı öneririz. 6 aylık süre zarfı içerisinde aynı arızanın meydana gelmesi hâlinde ücretsiz tamir imkânından faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – İPhone 11 Pro Batarya Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim 20 yıldan fazla bir süredir Kadıköy’de telefon tamir hizmeti sunmaktadır. Tamirci Abi web sitesiyle de müşterilerin kolayca iletişim kurmalarını ve tamir işlemlerini kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü