iPhone 7 Plus Cep Telefonu Tamiri

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi

iPhone 7 Plus telefonunuz şarj almıyor ya da şarjı normalden daha hızlı bir şekilde tükeniyorsa telefonunuzun bataryasında problem olabilir. Böyle bir durumda yapılması gereken işlem iPhone 7 Plus batarya değişimi…

[ez-toc]

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 7 Plus telefonunuz şarj almıyor ya da şarjı normalden daha hızlı bir şekilde tükeniyorsa telefonunuzun bataryasında problem olabilir. Böyle bir durumda yapılması gereken işlem iPhone 7 Plus batarya değişimi olacaktır.

iPhone 7 Plus Batarya Değişim Fiyatı

iPhone 7 Plus batarya değişim fiyatı iPhone cihaz serisine göre farklılık gösterecektir. Tamirci Abi de iPhone 7 Plus batarya değişim işlemi ücretini öğrenmek için web sitemizden telefonunuzun modelini seçmelisiniz.

iPhone 7 Plus Batarya Arızası

iPhone 7 Plus batarya arızası genellikle telefonunuzu yanlış şarj etmekten kaynaklanmaktadır. Ayrıca orijinal adaptör kullanılmaması da batarya sorunu oluşturan etmenlerdendir. Telefonunuzun şarjının bitmeden sık sık şarj etmekte batarya sorunlarına neden olabilmektedir.

Tamirci Abi tarafından gerçekleştirilen batarya değişim işlemi sonrası uzman teknik servisimizce şarj kalibrasyonu ve bataryanın uzun ömürlü olması için yapmanız gereken işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone 7 Plus batarya değişimi işlemi donanımsal işlemlerden olup telefonunuzdaki belge, doküman ve resimlere dokunulmadan işlem yapılacaktır. Uygun fiyatlı, kaliteli hizmet anlayışımızla 20 yıldan fazla süredir telefon tamir, bakım hizmeti sunuyoruz.

Bu nedenle Tamirci Abi uzman teknik servisimize güvenle telefonunuzu teslim edebilirsiniz.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone 7 Plus batarya değişim işlemi 30-45 dakika aralığında değişen sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca İstanbul içi dileyen müşterilerimizin telefonlarını moto kurye imkânıyla adresinizden alıyoruz.

Bununla birlikte Tamirci Abi olarak yerinde servis imkânıyla da hizmet vermekteyiz. İstanbul dışındaki müşterilerimiz için firmamız yurtiçi kargo anlaşmalı olup ücretsiz gönderi imkânıyla telefonlarınızı servisimize gönderebilirsiniz.

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone 7 Plus batarya değişim işlemi sonrası size 6 ay geçerliliği bulunan garanti belgesi sunulacaktır. Tamirci abi de gerçekleştirilen donanımsal işlemlerde 6 aylık garanti kapsamı sürecinde değiştirilen parçanın arızalanması durumunda ücretsiz parça değişim ya da tamir hizmeti sunuyoruz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 7 Plus Batarya Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim ismi ile 20 yıldan fazla süredir Kadıköy’deki servisimizde telefon tamir, bakım hizmeti sunmaktayız. Arifler iletişim bünyesindeki Tamirci Abi iletişim kanallarından sorularınızı bize sorabilir, merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü