iPhone XS Cep Telefonu Tamiri

iPhone XS Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone açma kapama tuşunda bir arıza meydana geldiyse çalışmama durumunda telefonunuz kapandığında açılması mümkün olmayacaktır. Tamirci Abi olarak iPhone XS açma kapama tuşu değişimi işlemini 2 saatlik süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.…

iPhone XS Açma Kapama Tuşu Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone açma kapama tuşunda bir arıza meydana geldiyse çalışmama durumunda telefonunuz kapandığında açılması mümkün olmayacaktır. Tamirci Abi olarak iPhone XS açma kapama tuşu değişimi işlemini 2 saatlik süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirilen değişim işlemi sonrası 6 ay parça garantisini ücretsiz olarak sunmaktayız.

iPhone XS Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

iPhone açma kapama tuşu değişim fiyatı cihazınızın modeline göre farklılık oluşturmaktadır. iPhone telefonunuzun modelini Tamirci Abi web sitemizden seçerek ya da müşteri temsilcimize erişim sağlayarak iPhone XS açma kapama tuşu değişim fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

iPhone XS Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone XS’inizde açma kapama tuşu bozulduğu veya çalışmadığı zaman, telefonunuzu şarjının bitmesi gibi durumlar sonrasında yeniden açmanız mümkün olmayabilir. Bu tür bir sorunla karşılaştığınızda, Tamirci Abi olarak yetkili iPhone servisi olarak, telefonunuzun açma kapama tuşunun değişim işlemini garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Açma kapama tuşunun fonksiyon kaybı yaşaması, cihazınızın kullanımını önemli ölçüde etkileyebilir; bu nedenle, profesyonel servisimizle hızlı ve etkili bir çözüm sunuyoruz.

iPhone XS Açma Kapama Tuşu Tamiri

iPhone XS açma kapama tuşu tamir işlemi için Tamirci Abi servisimize bizzat gelebilirsiniz. Ayrıca İstanbul dışı müşterilerimiz için yurt içi kargo ücretsiz gönderi imkânı sağlıyoruz. Bununla birlikte moto kurye ve yerinde servis imkânıyla İstanbul içindeki müşterilerimize sağladığımız kolaylıklar arasındadır.

iPhone XS Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone XS açma kapama tuşu değişim işlemi donanımsal bir arıza olup telefonunuzdaki mevcut bilgilerinizde herhangi bir değişiklik oluşturmayacaktır. Yapılacak işlem ile cihazınızın arızalı parçası değiştirildikten sonra aynı bilgilerle kullanıma devam edebileceksiniz.

iPhone XS Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone XS açma kapama tuşu değişimi işlemi 2 saat süre içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır. iPhone Power tuşu değişimi sonrası telefonunuz çalışır bir vaziyette garanti belgesiyle teslim edilecektir.

iPhone XS Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone XS açma kapama tuşu değişim işlemi tamamlandıktan sonra değiştirilen parça için geçerli 6 ay süreyi kapsayan bir garanti hizmetini ücretsiz sağlıyoruz. Değiştirilen parçanın 6 aylık süre zarfında arızalanması durumunda garanti belgesini ibraz ederek ücretsiz tamir ya da parça değişim hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, 20 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübe ve uzman yetkili teknik servis personelimizle telefon tamir hizmeti sunmaktadır. Tüm Türkiye’ye hizmet veren işletmemizde, iPhone XS açma kapama tuşu değişimi gibi spesifik ihtiyaçlar için teknik servis sağlanmaktadır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü