iPhone X Cep Telefonu Tamiri

iPhone X Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone X açma kapama tuşu takılıyor ya da hiç çalışmıyor ise telefonunuzu kullanmak adeta büyük bir sorun olacaktır. Telefonunuzun en sık kullanılan bir parçası olması sebebi ile arızalanan iPhone X…

[ez-toc]

iPhone X Açma Kapama Tuşu Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone X açma kapama tuşu takılıyor ya da hiç çalışmıyor ise telefonunuzu kullanmak adeta büyük bir sorun olacaktır. Telefonunuzun en sık kullanılan bir parçası olması sebebi ile arızalanan iPhone X açma kapama tuşu değişimi ile sorun tamamen ortadan kaldırılabilmektedir.

iPhone X Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

iPhone power tuşu arızalarında servisimizin tavsiye ettiği iPhone X açma kapama tuşu değişi fiyatı olarak da oldukça ekonomiktir. Fiyat bilgisi için cihaz modelinizi seçim yapmanızı ve servis talebi oluşturmanızı öneririz.

iPhone X Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone X modellerde oluşan bu açma kapama tuşu arızası çözümü kolay ve ekonomiktir. Çalışmayan iPhone X açma kapama tuşu değişimi yapılmakta ve sorun çözüme kavuşmaktadır. Üstelik 2 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

iPhone X Açma Kapama Tuşu Tamiri

iPhone X açma kapama tuşu tamiri için servisimize ulaşan cihazlar sıraya alınarak hassas ekipmanlar eşliğinde uzman iPhone teknik servis personeli tarafından açılır. Açılan cihaz içerisinden sorunlu parça çıkartılarak cihaz içi temizlenir ve iPhone X açma kapama tuşu değişimi gerçekleştirilir.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone X açma kapama tuşu değişimi ile cihaz verilerinize erişim sağlanmaz. Buna bağlı olarak veri kaybı olma ihtimali sıfırdır. Parça değişimi ve temizlik olarak gerçekleştirilen bu süreç alanında uzman bir iPhone teknik servisi personelince yapılır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Maksimum 2 saat süren iPhone X açma kapama tuşu değişimi sırasında cihazınız temizlendikten sonra yeni açma kapama tuşu takılmaktadır. Servis yoğunluğuna bağlı olarak olası gecikmeler servisimizde sizlere iletilecektir.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Teknik servis hizmetlerimiz sonrasında 6 ay süreli Tamirci Abi servis garanti belgesi verilmektedir. Bu belgenin ibraz edilmesi ve garanti koşulları kapsamında olması şartı ile 6 ay ücretsiz servis imkanı sunulur.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone X Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

20 Yıldan uzun süredir Arifler İletişim İstanbul Kadıköy de telefon teknik servis hizmeti vermektedir. Tamirci Abi hizmeti ile de bu kaliteli ve güvenli hizmetlerini tüm Türkiye’ye ulaştırmaktadır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü