Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPad Tablet Tamir ve Teknik Servisi

iPad tablet tamir ve onarım hizmetleri, Tamirci Abi gibi uzman teknik servis görevi üstlenen firmalar tarafından sunulmalıdır. iPad marka tabletlerin ilk günkü gibi çalışması açısından bu tip tamir ve bakım hizmetlerinin önemi büyüktür.

Tamirci Abi firması da bu alanda uzun zamandır hizmet sağlayan kaliteli ve güvenilir bir firmadır.

En Eski iPad Tablet Tamircisi

iPad tablet tamir gibi hizmetlerde İstanbul’da hizmet ağına sahip olan Tamirci Abi firmasından destek alınması gerekir. Tamirci Abi, en eski iPad tamircisi firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Firma, bu köklü hizmet tarihi boyunca her daim kalitenin ve güvenin adresi haline gelmiştir.

iPad Tablet Teknik Servis Hizmeti

iPad tablet tamiri konusunda Tamirci Abi’nin sağladığı teknik servis hizmetlerinden yaralanılabilir. iPad teknik servis alanında hizmet sunan firma, bu alanda çeşitli hizmet skalasına da sahiptir.

Tıpkı bir iPad yetkili servis görevi üstlenmiş olan firmanın bakım, onarım ve hatta parça değişimi gibi uzmanlık gerektiren hizmetleri bulunmaktadır.

iPad Tablet Ekran Değişimi

iPad tablet tamir ve onarım hizmetlerinin başında da ekran değişimi hizmeti gelmektedir Bu hizmet sayesinde çeşitli nedenlerden dolayı zarar görmüş olan ekran kısmının yenilenmesi mümkün olacaktır. iPad ekran değişimi için de hiç şüphesiz ki Tamirci Abi’nin sağladığı hizmetlerden yararlanılması gerekmektedir.

Ekran değişimi konusunda iPad tablet tamir hizmetinde her zaman en kaliteli yedek malzemeler kullanılmaktadır. Tamirci Abi, ekran değişimi ve diğer parça değişim hizmetleri kapsamında orijinal yedek parçalar ile hizmet sunmaktadır.

Fiyat Çeşitliliği

iPad tablet tamir ve onarım hizmetlerinde fiyat çeşitliliği de ön plana çıkan bir detaydır. Buna göre Tamirci Abi tarafından sağlanan hizmetlerde her zaman uygun fiyat garantisi sunulur. Bu da iPad için alınan tüm tamir hizmetlerinin kaliteli ve bütçe dostu olduğunu garanti eden bir uygulamadır.

Yerinde iPad Tablet Tamiri

iPad parça değişimi gibi konularda hizmet alırken yerinde tamir ve bakım hizmetlerinden de faydalanılabilir. Adrese yönelik sağlana bu hizmet, firmanın bünyesinde olan yenilikçi ve hızlı çözüm sağlayan bir hizmettir. Kapıda tamir için de firmanın yetkili temsilcisi ile görüşerek randevu alınabilir.

iPad Tamiri Hizmetleri Garanti Süresi Ne Kadar?

6 Ay geçerli garanti belgesi tüm iPad tamiri hizmetleri işlemlerinden sonra size verilmektedir. Bu süre zarfında ürün arızalanması durumunda ücretsiz değişim ya da tamir imkânından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPad Tamiri Hizmetleri Teknik Servisi

Arifler iletişim bünyesindeki Tamirci Abi 20 yıllık deneyimiyle telefon tamiri, Apple Watch tamiri, iPad tamiri, bakım ve parça değişim işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul/Kadıköy deki Arifler iletişime telefonunuzu getirebilir kargo ile telefonunuzu bize gönderip tamir ettirebilirsiniz. Tamirci Abi iPad yetkili teknik servisinde yapılacak olan donanımsal tüm işlemler 6 aylık garanti kapsamında sunulmaktadır.

Menü