Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPad Tablet Tamir ve Teknik Servisi

iPad tamiri için güvenilir bir teknik servis bulmak önemlidir. Profesyonel ve uzman bir ekiple çalışmak, cihazınızın en iyi şekilde onarılmasını sağlar. Tamirci Abi gibi deneyimli firmalar, iPad tamiri konusunda, ekran değişimi, ön cam, dış cam, iç ekran, kasa, batarya, sıvı teması onarımı, anakart tamiri gibi kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. iPad’inizin sorunsuz bir şekilde çalışması için doğru adresten destek alabilirsiniz.

En Eski iPad Tablet Tamircisi

İstanbul/Kadıköy’de iPad tablet tamiri konusunda hizmet sunan köklü firmalardan biri, Tamirci Abi. Uzun yıllara dayanan deneyimiyle bilinen firma, iPad tamiri alanında her türlü onarım ve bakım ihtiyacını karşılamak için burada.

Müşterilere güvenilir ve kaliteli hizmet sunan Tamirci Abi, iPad’inizin en iyi şekilde tamir edilmesini sağlamak için uzman ekibiyle her zaman hazır.

iPad Tablet Teknik Servis Hizmeti

iPad tabletinizde oluşan herhangi bir arıza durumunda Tamirci Abi’nin sunduğu teknik servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız, iPad teknik servis alanında geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

Tamirci Abi, adeta bir iPad yetkili servisi gibi işlev görmekte olup, cihazınızın bakımı, onarımı ve hatta parça değişimi gibi uzmanlık gerektiren işlemleri yapabilmektedir. Bu sayede, iPad’inizin performansını ve dayanıklılığını artırmak için güvenilir bir çözüm sunmaktayız.

 

iPad Tablet Ekran Değişimi

iPad tablet tamir ve onarım hizmetlerinin başında da ekran değişimi hizmeti gelmektedir Bu hizmet sayesinde çeşitli nedenlerden dolayı zarar görmüş olan ekran kısmının yenilenmesi mümkün olacaktır. iPad ekran değişimi için de hiç şüphesiz ki Tamirci Abi’nin sağladığı hizmetlerden yararlanılması gerekmektedir.

Ekran değişimi konusunda iPad tablet tamir hizmetinde her zaman en kaliteli yedek malzemeler kullanılmaktadır. Tamirci Abi, ekran değişimi ve diğer parça değişim hizmetleri kapsamında orijinal yedek parçalar ile hizmet sunmaktadır.

Fiyat Çeşitliliği

iPad tablet tamir ve onarım hizmetlerinde fiyat çeşitliliği de ön plana çıkan bir detaydır. Buna göre Tamirci Abi tarafından sağlanan hizmetlerde her zaman uygun fiyat garantisi sunulur. Bu da iPad için alınan tüm tamir hizmetlerinin kaliteli ve bütçe dostu olduğunu garanti eden bir uygulamadır.

Yerinde iPad Tablet Tamiri

iPad tabletlerde parça değişimi gibi hizmetler alırken yerinde tamir ve bakım hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Adrese yönelik sağlanan bu hizmet, teknik servisimizin pratik ve hızlı çözümler sunma yeteneğini yansıtmaktadır. Ayrıca, kapıda tamir için de firmamızın yetkili temsilcisi ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Bu sayede, cihazınızın sorunlarını kolayca çözebilir ve kullanımınıza kısa sürede geri dönebilirsiniz.

iPad Tamiri Hizmetleri Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi olarak sağladığımız tüm iPad tamiri hizmetlerinde 6 ay geçerli bir garanti sunmaktayız. Bu garanti belgesi, cihazınızın tamir işleminden sonra size teslim edilir. Garanti süresi boyunca herhangi bir arıza durumunda ücretsiz değişim veya tamir hizmetinden faydalanabilirsiniz. Size kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın yanı sıra, tamir sonrası da sizi koruyarak memnuniyetinizi sağlamak bizim için önemlidir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPad Tamiri Hizmetleri Teknik Servisi

Tamirci Abi 20 yıllık deneyimiyle telefon tamiri, Apple Watch tamiri, iPad tamiri, bakım ve parça değişim işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul/Kadıköy deki servis merkezimize iPad’inizi getirebilir veya kargo ile bize gönderip tamir ettirebilirsiniz. Tamirci Abi iPad yetkili teknik servisinde yapılacak olan donanımsal tüm işlemler 6 aylık garanti kapsamında sunulmaktadır.

Cihazlarınızı güvende ve sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için buradayız. Size en iyi hizmeti sunabilmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Menü