iPhone 5S Cep Telefonu Tamiri

iPhone 5S Batarya Değişimi

iPhone 5S telefonlarda meydana gelen şarj sorunlarının temelinde batarya arızaları yer almaktadır. Telefonunuz şar almıyor ya da tam dolum gerçekleştirmiyor ise batarya ömrünü tamamlamış olabilir. Bu durumda Tamirci Abi olarak…

iPhone 5S Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 5S telefonlarda meydana gelen şarj sorunlarının temelinde batarya arızaları yer almaktadır. Telefonunuz şar almıyor ya da tam dolum gerçekleştirmiyor ise batarya ömrünü tamamlamış olabilir. Bu durumda Tamirci Abi olarak iPhone 5S batarya değişimi yapılmasını gerekli görmekteyiz.

iPhone 5S Batarya Değişim Fiyatı

iPhone 5S batarya değişimi fiyat politikasını belirleyen faktör döviz kurundaki değişimler olmaktadır. Bu nedenle güncel iPhone 5S batarya değişim fiyatı için firmamızı arayabilir ve iPhone 5S batarya değişimi hakkında da bilgi alabilirsiniz.

iPhone 5S Batarya Arızası

iPhone 5S batarya arızası, cihazın doğru bir şekilde şarj edilmemesinden ve buna bağlı olarak batarya ömrünü tamamlamasından kaynaklı oluşabilmektedir. Cihazı çok sık şarj etme eğiliminde iseniz bu işlem iPhone telefonunuzun batarya ömrünü kısaltacaktır.

iPhone 5S batarya arızası yaşamamak adına orijinal şarj aleti kullanmanızı, telefonunuzu sık sık şarj etmemenizi ve şarjda iken cihazınızı kullanmadan tam dolum yapmasına izin vermenizi tavsiye ederiz.

iPhone 5S Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone 5S batarya değişimi işlemi için cihazınızın arka kapağı açılarak eski pil yenisi ile değiştirilmektedir. Yapılan işlem tamamen iPhone 5S batarya değişimi işlemi olduğundan dolayı bu süreç içerisinde cihaz içerisinde ki bilgilerin silinmesi de mümkün değildir.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi tarafından yapılacak olan iPhone 5S batarya değişimi işlemi ortalama olarak 30 ile 45 dakika aralığında yapılmaktadır.

İstanbul dışındaki müşterilerimiz ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirken İstanbul içi müşterilerimize ise ek ücret karşılığında moto kurye ve yerinde servis hizmetimiz bulunmaktadır.

iPhone 5S Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone 5S batarya değişimi garantisi Tamirci Abi tarafından 6 ay süre ile sağlanmaktadır. Bu süreçte batarya bazlı sorunlarınızda garanti belgesi ibraz edilmesi ve kullanıcı hatası olmaması halinde ücretsiz hizmet verilmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 5S Batarya Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi olarak, iPhone 5S modeliniz için batarya değişimi teknik servis hizmetimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 20 yıllık deneyimimizle, telefon tamir ve bakım hizmetleri konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

iPhone 5S batarya değişimi dahil, her türlü soru ve sorunlarınızda müşteri hizmetlerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, cihazınızın ihtiyaç duyduğu her türlü teknik desteği sağlamaya hazırız.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü