iPhone 7 Cep Telefonu Tamiri

iPhone 7 Batarya Değişimi

iPhone 7 kullanıcıları cihazın şarj etmemesinden ya da şarjın çok hızlı tükenmesinden sıkça şikayet etmektedirler. Batarya sağlığında oluşan kayıplar bu gibi sorunlara sebep olabilmektedir. Oysaki sadece 45 dakika içerisinde Tamirci…

[ez-toc]

iPhone 7 Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 7 kullanıcıları cihazın şarj etmemesinden ya da şarjın çok hızlı tükenmesinden sıkça şikayet etmektedirler. Batarya sağlığında oluşan kayıplar bu gibi sorunlara sebep olabilmektedir.

Oysaki sadece 45 dakika içerisinde Tamirci Abi tarafından yapılacak olan iPhone 7 batarya değişimi ile bu sorun tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

iPhone 7 Batarya Değişim Fiyatı

iPhone batarya değişimi sonrası 6 aylık garanti süresi veren firmamızda iPhone 7 batarya değişim fiyatı alabilmek için web sitemizden cihaz seçimi yapmanız gerekmektedir. Dilerseniz firmamıza telefon ile ulaşarak güncel iPhone 7 batarya değişim fiyatları hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

iPhone 7 Batarya Arızası

iPhone telefonlarda meydana gelen batarya arızası cihazın tam dolum şarj olmasına engel olduğu gibi mevcut şarjında gerekenden çok daha kısa sürede bitmesine sebep olmaktadır.

iPhone 7 batarya arızası oluşmasının sebeplerine baktığımızda ise hatalı şarj alışkanlıkları yer almaktadır.

Cihazın şarjının %10 seviye altına inmeden sık sık şarj edilmeye çalışılması, şarjda iken telefonun kullanılması ve telefon tam şarj olmadan şarjdan çıkarılması gibi alışkanlıklar iPhone 7 batarya arızası oluşturur.

Bu durumda firmamızın önerisi iPhone 7 batarya değişimi olmaktadır.

iPhone 7 Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone 7 batarya değişimi işlemi sadece parça değişiminden ibarettir. iPhone teknik servis personelimiz tarafından dikkatli bir şekilde cihazınız açılarak eski pil yenisi ile değiştirilir. Bu işlem sırasında bilgi kaybı oluşması olası değildir.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Firmamızda yapılacak olan iPhone 7 batarya değişimi süresi en fazla 45 dakika olmaktadır. İstanbul Kadıköy servisimize ulaşamayacak müşterilerimiz için moto kurye ya da yerinde servis imkanı ile iPhone 7 batarya değişimi yapılabilmektedir.

iPhone 7 Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone 7 batarya değişimi işlemi tamamlanarak cihaz çalışır vaziyette teslim edildikten sonra 6 aylık garanti hizmeti içeren garanti sertifikası verilmektedir. Garanti koşulları çerçevesinde bu süreç içerisinde oluşacak arızalarda ücretsiz iPhone 7 batarya değişimi hizmeti verilir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 7 Batarya Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi 20 yıllık telefon tamiri hususunda uzmanlığa sahip Arifler İletişim iştirakidir. İstanbul Kadıköy’de hizmet veren firmamızda her model iPhone teknik servis hizmeti verilmektedir.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü