İş bu hizmet sözleşmesini onayladığınız takdirde;

Kişisel verilerin korunması

1) Tamir edilen cihaz içerisindeki kişisel verilerinizin (Telefon rehberi, fotoğraf, ajanda ve sair cihaz içerisinde yer alan tüm veriler) tamir esnasında kaybolması, silinmesi, değişmesi mümkün olabileceğini bilerek tamir işlemini kabul ettiğinizi ve böyle bir durumda tamirciabi.com’un (Tamirci Abi A.Ş.)’nin ve/veya tamiri gerçekleştiren personelin hiçbir surette sorumlu olmadığını ve olmayacağını bilerek tamir işlemini kabul ettiğimi kabul, beyan ve taahhüt etmiş olmaktasınız.

Arıza tespiti ve müşteri beyanı
Kullanıcı sipariş verirken kullandığı tüm bilgileri ile varsa sair şahsi bilgilerinin doğruluğunu kabul eder. Kullanıcı bu bilgilerin doğru olmasından ve 3. şahıslarla paylaşılmasından bizzat kendisi sorumludur.
Kullanıcı, hizmet havale, eft veya nakit ile ödeme yapabilmekte olup, fiyatlandırmanın nihai onayını takiben tüm bedellerin ödemesini tek seferde yapmakla yükümlüdür. eksik ödeme halinde, işlemlere başlanmaz.

Yerinde tamir
Yerinde tamir hizmet seçeneğinde müşterimiz tamirciabi.com sitesinde oluşturmuş olduğu saat zamanları içerisinde mobil ekibimiz uygunluk durumuna göre, mobil servis aracında , uygun cafe vb. ortamlarda ve iş yerinde hizmet vermektedir. Özel mülk ev bina villa gibi yerlerde tamir işlemi yapılmamaktadır.

İade ve onaylanmayan cihazlar

Onaylanmayan ve iade olan cihazlarda, kargo ücretini müşteri ödemekle yükümlüdür.

Mağazada tamir
Mağazada tamir hizmet seçeneğinde müşterimiz tamirciabi.com sitesinde oluşturmuş olduğu saat zamanları içerisinde yetkili personelimiz tarafından sıra beklemeden cihazını / cihazlarını mağazamızda bekleyerek tamir ettirebilecektir.

Moto kurye hizmetleri
Mağazada tamir hizmet seçeneğinde müşterimiz tamirciabi.com sitesinde oluşturmuş olduğu saat zamanları içerisinde, yönlendirdiğimiz moto kurye ile cihazı alıp servisimize teslim etmesi ile başlayan hizmet, tamir işlemi tamamlandıktan sonra tekrardan moto kurye ile belirtmiş olduğunuz adres teslim edilerek sonlandırılır.

Ödeme

Tamirciabi.com‘ da arıza tespiti kullanıcı beyanına göre yapılır. Mevcut cihazda farklı bir arıza var ise bu durumda çalışanımız kullanıcıyı bilgilendirilecek, süre ve maliyet değişikliğinde önceden onay alınacaktır. Tamirciabi.com’da arızalı cihaz kullanıcının www.tamirciabi.com sitesinden belirttiği beyanına göre tamir işleme alınır. Mevcut cihazda farklı bir arıza uzmanlar tarafından tespit edilir ise, bu durumda çalışanımız müşteriyi bilgilendirecektir. Cihazın tamiri için belirtilen süre ve ücret farklılık göstermesi durumunda ve/veya değiştirilecek parçalarda, yapılacak işlemlerde farklılık var ise müşteri onayı alınmadan işlem yapılmayacaktır. Müşteri ile iletişim belirtmiş olduğu mail adresi üzerinden veya telefon numaraları üzerinden gerçekleştirilecektir. Tamir ve bakım işlemi ücreti müşteriden tek seferde alınacaktır.

Menü